Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kilim Sermek

Rüyada kilim sermek neye işaret eder?

Bu, teyzemin benim için gördüğü istihare rüyasıdır. Rüyada kilim sermekMeydanlıkta ılıcalara gideceğiz diye sesleniyor, bende “Sultanahmet’e gidip kilimi oraya koyup geleceğim” diyorum, ben gidip geliyorum kilim elimde imiş teyzem “neden sermedin” diye sorduğunda “piknik yapacağız” deyip seriyorum. Eşimi ve oğlumu görüp oğlumla konuşuyor nasılsın gibi sonra seriliyor ben yokuş çıkıp ekmek almaya gidiyorum 3 ekmekle geri dönüyorum teyzeme de diyorum ki eyüp sultana gidip 3 ihlas 1 fatiha süresi okuyacağım demişim teyzem ekmekler elimde iken uyanıyor. 2 Ağustos 2009, 13:03.

Rüyada kilim sermek yorumu

Rüyanız, kendinizi ifade etmekte sıkıntı çektiğinizi ifade etmektedir. Kendinizi çevrenize anlatmakta, duygu ve düşüncelerinizi, önerilerinizi çevrenizdeki insanlara anlatamamakta ondan sonra “beni anlamıyorlar” diye sitem etmektesiniz. Lütfen rüyada kilim görmek sayfasını da ziyaret ediniz. Orada daha detaylı bulabilirsiniz.

“Rüyada Kilim Sermek” için bir yanıt

Merhaba, benim 16 yaşında bir oğlum var, oğlum biz ailecek otururken herkesin içinde kilimin üstüne kaka yapmaya başlıyor ama o kadar çok kaka yapıyor ki kilimin üstüne kaka doluyor. Sonra biz o kilimi temizliyoruz. Yalnız oğlum kaka yaparken şu anki yaşında değil çocukluk yaşındaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir