Rüyada Kilise Görmek

Kilise görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir kilise gördüm. Hoşlandığım çocukla yürüyordum sonra durup elindeki anahtarlıklardan birini seçmemi istedi. Anahtarları görmedim ama anahtarlık olduğunu biliyordum, anahtarlıkların ucunda kalp vardı. Elimin içine alıp salladım ve birini seçtim, diğerini ise o aldı. Sonra anahtarlığın üstünde yazanları sordum “boş ver bir ayet” dedi.

Rüyada kilise görmekArkasından kilise merdivenlerinden çıkmaya başladık. Ben “kilisede, içeride nasıl davranacağım” diye sordum. O da “endişelenme istediğin gibi davran” dedi, ben de “elhamdülillah müslümanım” dedim. Sonra içeri girdik, kilise dışarıdan çok görkemli görünüyordu ama içerisi küçük ve görkemli değildi. O yere oturdu, o oturunca ben de onun sağ tarafına oturdum, o dua etmeye başladı. Ben önce ellerimi açıp dua edecek oldum ama “Müslümanım, kilisede dua etmek olmaz” diye düşündüm. Yan oda da yemek yapan teyzeler vardı, önce hıristiyanlar başlarını niye kapatıyorlar diye şaşırdım, sonra kadınlardan biri dua etmediğimi görünce “sende mi müslümansın” diye sordu. Ben de evet dedim.

Takma isim : merve
Yaşınız : 15
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : endişeli
Anahtar kelime : kilise,kalpli anahtarlık, sevdiği kişiyi görmek, Elhamdülillah Müslümanım demek,

Rüyada kilise görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kilise görmekMerve merhaba. Rüyada anahtarlık görmek, Fırsatlar, erişim, kontrol, sırları veya sorumlulukları ifade eder. Kendi iç duygularını kilitlemiş olduğunu ifade edebilir.

Rüyada kilise görmek bilime ve ağlamaya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bilim alanında ilerleyeceğine, büyük başarılara imza atacağına ve bu üstün başarılar sayesinde tüm insanların itibarını kazanacağına, mutluluk gözyaşları dökeceğine rivayet edilir. Rüyada kiliseye gitmek, kiliseye girmek bekar kişi için, evlilik, evliler için ise çocuk sahibi olmak veya evladından hayırlı davranışlar görmek anlamına gelir. Rüyada kilisede dua etmek manevi ilerleme ve mutluluğun işaretidir. Hayatınızda manevi yönden çok olumlu gelişmeler olacağına delalet eder. Şapel terimi de aynı manaya gelir.

Kilisede namaz kılmak rüyayı gören kişinin bilim ile maneviyatı çok güzel bir dengede tutarak hem maddi konularda bir ilerleme sağlayacağını hem de manevi açıdan zenginliğe kavuşup dünyaya daha faklı bir çerçeveden bakmaya başlayacağına delalet eder. Kilisede namaz kılan birini görmek rüyayı gören kişiyi güzel günlerin beklediğini ve içinde bulunduğu karanlık ruh halinden yakında sıyrılacağını gösterir. Kilisede günah çıkarmak itiraf sembolüdür ve günah çıkardığını görmek kişinin işlediği bir günah, yaptığı bir hata veya sorumlusu olduğu bir suç yüzünden kendini suçladığını, suçluluk duygusu yaşadığını gösterir ve rahatlamak için itiraf etmek istediğini, itirafta bulunmak arzusunu gösterir.

Kilisede düğünü olduğunu görmek rüyayı gören kişinin yaşamında bir karanlık yönün ortadan kalkacağını, kişinin karamsar duygulardan uzaklaşıp, huzura ereceği ona mutluluk verecek aydınlık günlere kavuşacağına delalet eder. Kilisede evlenmek çoğu zaman bu bir hayırlı başlangıca rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin geleceğini aydınlık olacağını, hayatı boyunca güzel insanlarla bir arada, kavga ve çatışmalardan uzak huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Kilisede bir başkasının düğünü olduğunu görmek genel olarak kilisede evlenen kişiyle yorumlanır ve o kişinin şansının ve bahtının açılacağına, düzgün karakterli bir insanla karşılaşıp güzel yaşam süreceğine işaret eder. Kilisede evlenen kişi tanımadığınız yabancı birisi ise o zaman bu rüya rüya sahibinin çevresindeki insanlar için genel bir pozitif aydınlanma işareti olup, bu kişilerin karanlıktan çıkıp aydınlığa kavuşacaklarını, hanelerine güneş doğup sıcak bir aile yaşamı süreceklerine delalet eder.

Rüyada katedral görmek veya bir katedrale girmek hem zihinsel hemde fiziksel ulaşılmaz mutsuz özlemleri simgeler, hayattaki hedeflerinizi gözden geçirmelisiniz mesajı verir. Rüyada patrikhane görmek veya patrikhaneyi görmek akıl ve özgürlük, barış anlamına gelir. Sizi tatmin edecek ve memnuniyet verecek olayları işaret eder. Patrikhaneyi harabe bir durumda görmek, Umutsuzluk yaşayacağınız, bir şeyleri bitireceğiniz anlamını taşır.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir