Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kilise İçinde Fare Görmek

Rüyada kilise içinde fare görmek ne demektir?

Öncelikle merhaba; Gece 03-08 arasında gördüm bu rüyayı, yorumlamanızı istiyorum lütfen. Rüyamda iki kız kardeşim ve kız kuzenimle birlikte eski ve hala kullanılan bir kiliseye turistik geziye gitmiştik. Ben o kiliseye 1 yıl önce de gitmişim ve orada kimi eşyalarım kalmış. Bu eşyalarımı da almak istiyorum. Kiliseye girerken birden fazla, saçı ve sakalı uzun, kırmızı giyinmiş, yaşlı keşişler gördüm. Kiliseyi gezmeye başladıktan sonra takım elbise giymiş, genç ve sakalsız-bıyıksız, kibar bir erkek yaklaşıp adının “Vahit” olduğunu ve bize rehberlik etmek istediğini söyledi.

Bir Hristiyanın “Vahit” adını almasına şaşırdım ve teklifini geri çevirdim. Bu arada kiler olarak kullanılan bir odayı göstererek eşyalarımın orada olduğunu, istediğim zaman almamı ve kilerde bir çok yiyecek olduğunu, çekinmeden yememi söylediler. Odaya girdiğimde yerde dolaşan küçük kahverengi fareler gördüm.

Benim eşyalarım bir köşede yerde duruyordu ve eşyalarımın üzerinde de fareler geziyordu. Bir köşede çuval dolusu iğde gördüm (ki ben iğdeyi çok severim). Çuvalın çoğunluğu artık bozulmuş ve pörsümüş iğdeler ile doluydu yalnızca çuvalın en üstünde bir avuç yeni toplanmış çok güzel görünen iri iğdeler vardı. Mevsimin uygun olmadığını düşünüp bu taze iğdeleri nereden aldıklarını merak ettim ve odadan çıktım. Eşyalarımı orada bıraktım ve iğde yemedim. Daha önce haberci rüya gördüğüm oldu ama yorumlatmada hep geç kaldım. Umarım bu rüyamı yorumlarsınız benim için. Şimdiden teşekkürler. Rüyanın unsurları: kız kardeş, kız kuzen, kilise, vahit, rehber, unutmak, isim, fare görmek.

Rüyada kilisede fare görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, hakkınızda bilgi vermediğiniz için sağlıklı yorum yapmak imkansızdır, sadece unsurların anlamını yazabilirim.

Rüyada kilise görmek bilime ve ağlamaya yorumlanır. Rüyada kiliseye gitmek, kiliseye girmek bekar kişi için, evlilik, evli ise ;çocuk sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada unutmak, bir şeyi unuttuğunu görmek, gerçek yaşamınızda ezici bir stres altında olduğunuzu, derhal bu strese neden olan şeyleri tespit edip onlardan kurtulmanın çarelerini aramanız gerektiğini simgeler. Burada unutmanın niteliği önem kazanmaktadır.
Fiziksel bir şeyi bir yerde unutmak, üzerinize gereksiz yükler aldığınızı, başkalarının sorumluluğu nedeniyle sıkıntı yaşadığınızı, size ait olmayan sorumlulukları üstlenmemek gerektiğini ifade eder. Örnek olarak çanta unutmak, araba anahtarı unutmak, palto unutmak gösterilebilir.

Rüyada isim görmek, Rüyada görülen isim çok önemlidir ve ismin anlamı araştırılmalıdır. Çok önemli mesajlar içerebilir. Vahit ismi Arapça kökenli olup; tek, bir, yalnız, tek başına, bir başına anlamlarını taşır. Size rehberlik istemesi ve ismin anlamını bir arada düşünüp ne demek istediğini çıkarmalısınız.

Rüyada fare görmek korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliği gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını temsil eder. Rüyada fareler Özellikle size yakın birinden aldatmaca, kandırma, hile, sahtekarlık konularında uyarı mesajı verirler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kilise İçinde Fare Görmek” için 2 yanıt

Rüyada öğrenci yurdunda fare görmek
Merhaba, ben yurda taşındım ve burada kaldığım ilk gece rüyamda yatağımın kenarında bir farenin durduğunu gördüm. Çok korktum sonra görevliyi çağırdım. görevli de onu “pislikle” besledi. Sonra da korkmamaya başladım ama yatağımın kenarında yaşamasından çok rahatsız oldum. Bu rüyayı buradaki ilk gecemde gördüm, yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler.

Rüyanızın açıklaması için lütfen rüyada fare görmek sayfasındaki bilgileri ve o sayfada yer alan benzer rüyaların anlamlarını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir