Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kilisede 40 KapıGörmek

Rüyada kilisede 40 kapı görmek neye delalet eder?

27 yaşındayım ve evliyim. Rüyamda kilisede görüyorum kendimi, kilisenin tam karşısında bir cami var ve bu camide toplanan kalabalıktan korkuyoruz. Hepimiz bembeyaz giyinmişiz, içeriye giriyoruz ve değişik şekillerde 40’a yakın kapı kapanıyor üzerimize, sonra birer mum yakıp isa heykelinin önünde dua ediyorum ağlayarak.

Ne dilediğimi hatırlamıyorum ama çok ağlıyorum. Sonra oturma yerlerine oturuyorum, ayin başlayacakmış fakat ben duaları bilmediğimi fark ediyorum, sonra bir papaz yanıma geliyor ve gülümseyerek bana küçük bir kitap veriyor ve bende oradan okuyorum sonra ayin bitiyor, kapılar açılıyor ve ben kaçarcasına gidiyorum oradan. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyanın unsurları: ayin, cami, isa heykeli, kilise, mum yaktığını, papaz, kilisede olduğunu, dua ettiğini görmek, dua bilmediğini, dini kitap, dua kitabı.

Rüyada kilisede 40 kapı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kilise görmek bilime ve ağlamaya yorumlanır. Evli birinin kendini kilisede görmesi çocuk sahibi olmak anlamına gelir. Ancak kilise ile caminin karşılıklı olması sizin çocuk sahibi olmak konusunda kimi kararsızlık yaşadığınızı işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir