Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kilisede Günah Çıkarmak

Rüyada kilisede günah çıkarmak neye işaret eder?

Hatırladığım kadarıyla evimdeydim ev çok karanlık sanki kahverengi ışık vuruyor gibiydi. Ev alt kattı ama sanki bodrum katı gibi en alt katta gibi hiç ışık almıyormuş gibiydi. Avizedeki ampul yanıp sönüyordu ve söndü bende korktum ve gidip başka bir avizedeki ampulu çıkarmaya çalışıp ötekine takmaya çalıştım. Ama taktım mı takamadım mı hatırlamıyorum. Sadece takmak için çok uğraşıyordum. Ama yanıp yanıp sönüyordu ışık. Sonra kendimi bir yolda buldum. Yolda hep kötü insanlar sanki şeytan, 3 harfliler gibi, etraf sanki cehennemden bir sokak.

Bir kiliseye giriyorum. Kilisenin kapısında bir rahip. Papaz gibi bir rahip. Çok yaşlı ve suratı buruş, kırış içinde. Günah çıkarmak istediğimi söylüyorum. onu takip etmemi ister gibi gidiyor. Bende peşinden gidiyorum. Yuvarlak bir silindir gibi olan merdivenlerden kat kat aşağı iniyorum. Ama etraf çok karanlık. En sonunda günah çıkaracağımız yere geliyoruz. Günah çıkarıyorum. Ne yani kurtuldum mu şimdi tüm günahlarımdan diyorum. Yukarı çıkıyoruz. Sonra o rahip başka bir rahiple yer değiştiriyor. Sanki o yeni rahipte şeytan gibi. Ve sonra uyanıyorum. Ogün tuhaf bir film izlemediğime eminim. Hayal gücümün olduğunu düşünmüyorum. Yorumlarsanız sevinirim çok araştırma yaptım ama rüyama uygun bir açıklama bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada kilisede günah çıkardığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada günah çıkarma görmekLoş veya sönük yanan ampul görmek sizin duygusal sorunlarından bunalmış duygular taşıdığınızı ifade eder. Detaylı açıklama için bakınız ampul.

Rüyada kilise görmek, kiliseye gitmek, kiliseye girmek bekar kişi için, evlilik, evli ise ;çocuk sahibi olmak anlamına gelir. Günah çıkardığını görmek ise sizin işlediğiniz bir günah, bir hata, bir suç yüzünden kendinizi suçladığınızı, suçluluk duygusu yaşadığınızı, itiraf etmek, itirafta bulunmak arzunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir