Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kilitli At Görmek

Rüyada kilitli at görmek neye delalet eder?

Merhaba, ben Özlem, dun gece rüyamda karısık rüya gördüm tam anlayamadım, 22 yasında bekar bir kızım. Rüyamda önce at gordum, bırılerını takıp etmek ıcın ıkı tane at vardı, daha önce hiç ata bınmedım kıtlılerdı atlar, daha ufaklardı onların kılıdını acıp, almak ıcın ıcerı gırdım, korktu sanırım kolumu ısırıyordu kazagımdan cektı yanı. Sonra cıktım oradan ve bir evdeyım, arkadaslarım var bir kız bir erkek, tanımıyorum ama arkadaşım fal bakıyormus, bakım dıyor, ben ınanmıyorum, elımı alıp bakıyor, ayakta gezıyor falan, sonra muska buluyor, halamlar bana ufak bir top getırmıslerdı onun ıcınden cemsır seklınde muskayı cıkarıyor, yok artık falan dıyorum, ama elıme aldıgımda bakıyorum o kagıt oluyor.

İcınde de benim lıse ıcın egıtım durumumu bıldıren belgeydı, onun elınde cemsırdı, ıcınde beyaz kagıt vardı, buda benim egtım durumumdu ve sonra annemı mezara gomuyorduk, annem canlı ama mezara koyuyorduk, anlamıs degılım çok tuhaf bir ruyaydı. Cevap verırsenız sevinirim, sımdıden tesekkurler, ıyı gunler. Rüya temaları atlar, iki tane at, fal baktırmak, el falı, muska bulmak, cemşir, muska çıkarmak, beyaz kağıt, eğitim durumu, anneyi gömmek, anneyi mezara koymak. 21. 02. 2010 / 21:17 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada kilitli at görmek neye yorumlanır?

Rüyanız çalkantılı bir dönem geçirdiğinizi, kararsızlıklar içinde bulunduğunuzu ifade etmektedir. Ancak bu sıkıntılı dönemin yakında sona ereceğinizi işaret etmektedir, gördüğünüz rüya. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada at görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kilitli At Görmek” için bir yanıt

Rüyamda Bulgaristana gidiyordum.
Adım Yasemin 14 yaşındayım ben rüyamda çeşitli şehirlere, ülkelere giden otobüsleri ve insan toplulugunu gördüm.bunların içinde bende vardım ben tek başıma tanımadıgım insanlarla bulgaristana yolculuk yapıyoruz ne amaçla gittigimi,niye gittigimi bilmiyorum.Yol üzerinde memleketimden geçiyoruz.Sonra uyanır gibi oluyorum ve ben yeniden bu olayı görüyorum.Ama bu sefer beraber yolculuk yaptıgım kişilerle degil farklı kişilerle ama arkadaşım yanımda öyle bulgaristana gidiyorduk ama bir türlü varamadık. NE ANLAMA GELDİGİNİ BİLMEK İSTİYORUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir