Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kıllı Erkek Görmek

Rüyada kıllı erkek neye işaret eder?

Rüyada çıplak kıllı erkek görmekKonu : rüyada kıllı bir erkeğin sırtını görmek

Mesajınız : rüyamda bir salonda oturuyorduk sonra birden bir arkadaşım geldi arkası dönük ama üzerinde gömlek veya tişört gibi bir şey yok idi ve çok kıllıydı. Bu ne demek? Rüya unsurları salonda oturmak, kıllı erkek, erkeği arkadan görmek

Rüyada kıllı erkek görmek tabiri

Rüyada birini gömleksiz görmek darda olan bir kimse için iyi, zengin ve refah içinde yaşayan kimse için kötü bir rüyadır. İçinde bulunduğunuz durumu göz önüne alarak yorumu tamamlayabilirsiniz.

Rüyada kıllı erkek görmek rüyayı gören kişinin kendini herhangi bir yerde, bir konu hakkında hazırlıksız yakalandığını gösterir, beklenmedik bir yerde kendini olayın içinde bulduğunu anlatır. İş yeri, evi veya sınıfta kıllı birini görmek, kendinizi okul veya işte bir proje veya ev ödevi için tam hazırlanmadığını ifade eder. Bu rüya aynı zamanda bir dedikoduya, sıkıntıya, iftiraya veya kötü söze işaret olabilir, bakınız kıl görmek rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Kıllı Erkek Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda yanımda tanımadığım birileri vardı, bizim yan katımıza taşınan biri vardı, ondan hoşlanıyor gibiydim, bu onun evi değildi ama onun evi olarak gördüğüm evin kapısı biraz açıktı nedense, merdivenlerden yukarı çıktım geri geldim ve kapıya yumrukluyordum, içeriden çıplak adamlar çıktı ve kaynar sular başımdan aşağı döküldü, hepsine vurdum. Sonra içeride sebebsiz yere ablam belirdi yanımda, ağlıyordu ama ortada kötü bir şey görmedim, sadece ablama öyle kötü bir şey yapacaklar sanmıştım, sanki ablam bir anda belirdi, içerideyken üstü giyinikti, yukarı çıkti “sus komşular duyacak” diye yukarı çıkarken. Başka bir apartmandaydım, o apartman benim apartmanımdı, teyzemgili kızını ve çocuğunu gördüm, telaşla arkamdan koştular, sonra tam neler oldu başka bir yerdeydim ve ablamı öldü hissettim öldüğünü gördüm. 15, Erkek, bekar, öğrenci.

Tolga selam, gördüğün rüya iç dünyanda büyük huzursuzluklar yaşadığını, bazı şeyleri sorguladığını ve bunların cevabını bulamamak yüzünden stres yaşadığını temsil etmekte, olayları daha sakin bir şekilde değerlendirip, sonradan pişman olacağın şeyler yapmamak gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyamda okula gidiyorum sokakta yürüyorum bir ara sokağa giriyorum tarla gibi biyer var orda vücudu killi bir erkek görüyorum korkup kaçıyorum pesimden geliyor çığlık atıp yardım istiyorum etraf bomboş uyanıyorum rüya mı yorumlarmisiniz teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir