Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kilo Vermek

Rüyada kilo vermek nedir?

Merhabalar, rüyamda yakın kız arkadaşımla bir parkın etrafında dolanıyoruz ama ikimizde çok dağınık giyinmişiz sabah erken saat parkın etrafında bir sürü asker var kalabalık geçit var sanki. Sonra aynı yerde akşam yine benle kız arkadaşım parktayız ama çok şık giyinip süslenmişiz. Parkın içini sokak lambaları aydınlatıyormuş. Ve parkın girişin de mini bar tarzı bir yer var iki üç çalışan var kız arkadaşımla parktaki banklardan birinde yan yana oturuyoruz fakat hem soğuk hemde etrafta pek kimse yok, biraz tedirgin oluyoruz.

O sırada karanlıktan biri geliyor bana elini uzatıp dansa kaldırıyor, baktığımda onun dayım olduğunu görüyorum ve biraz kilo vermiş, siyah pantolon, siyah gömlek giymiş. Dilanı’da diğer dayım dansa kaldırıyor ve dayım bana “seni yalnız bırakacağımı mı sandın” diyor. Bende seviniyordum.
kullanıcı adım ezgi, 22 yaşındayım, ruh halim belirsiz

Rüyada kilo vermek yorumu

Ezgi merhaba, gönderdiğin rüya ilk bakışta bir anlam taşımıyor, günlük yaşamın bir yansıması gibi görünüyor ancak derinlerde güçlü mesajlar ve gerçek hayatında güven sorunu çektiğini, yaşadığın güvensizlik kaygısı sebebiyle iç dünyanda dalgalanmalar yaşadığını işaret ederken, her ne şart altında olursa olsun hedeflerine ulaşmak, başarılı olmak için mücadeleden vazgeçmemek gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada kilo vermek zayıflamak manevi pasiflik, sevecen doğa ve aşkı simgeler. Kendi dişi yönlerinizi temsil eder. Ayrıca günaha ve suçluluk belirtisine işarettir. Rüyada rejim yapmak, diyet yapmak, kilo verdiğini görmek kaygıları ve duyguları sizin onun hakkındaki endişelerinizi ifade eder.

“Rüyada Kilo Vermek” için 6 yanıt

serap

rüyanız, gerçek yaşamınızda bazı kaygılar taşıdığınızı ancak bunların geçeceğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir