Rüyada Kimlik Görmek

Rüyada kimlik görmek neye işaret eder?

Hastanede hasta girişi yaptırmak için annemin kimliğini bıraktım. Daha sonra gelip baktığımda kimliği bulamadım ve görevli bana yardımcı olmak istedi, o sırada elime açılış davetiyesi verdi ve bunu okulun duyuru panosuna asmamı istedi. Nasıl olduğunu anlamadan hastanenin morg kapısının önüne gelip ağlamaya başladım, sanki orada birini beklermişim gibi. Yanıma hemşireyle birlikte bir kadın hasta geldi ve onu gördüğüm anda bağırarak kafasındaki şişlik yüzünden öleceğini söyledim. Rüyamda en çok bu kadından korktum.

Daha sonra doktoru benim kadın için söylediklerimi tekrarlarken evet aynen öyle söyledim ve olacak dediğimi hatırlıyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli.

Rüyada kimlik görmek neye yorulur?

Rüyada kimlik görmekNehir selam. Görmüş olduğun rüya dertlerinden kurtulup huzura veya varsa hastalıktan kurtulup sağlık dolu bir döneme girmek üzere olduğunu ancak sebepsiz korkular, kendine güven eksikliği ya da gizli kaygıların yüzünden son bir adımı atamadığını ve bu güzelliklere kavuşamadığını göstermektedir.

Rüyada kimlik  görmek hayalinizdeki kendi kendine güven anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda geçerlilik ya da gerçeği arayışı temsil edebilir. Kimliğini kaybettiğini görmek kendi öz kimliği, bireysellik ve yaşamın anlamı hakkında kafa karışıklığı içinde olduğunuzu ifade eder. Kimlik kontrolü görmek çabalarınızın sonucunda nelerle karşılaşacağınızı merak ettiğini gösterir. Kimlik  çıkartmak çevreniz tarafından nasıl algılandığınız ya da nasıl tanındığınız konusunda bilgilere kavuşacağınızı işaret eder. kimlik kaydı, nüfusa kaydedildiğini görmek aile ya da akrabalardan birinin öleceğine işarettir. Yırtılmış kimlik  görmek yakında maddi bir zarar yaşanacağına işaret eder. Kirlenmiş kimlik  görmek yakında manevi bir zarar yaşanacağına işarettir. Yeni kimlik  görmek başarı ve bol kazanca delalet eder. Temiz kimlik  görmek mutluluk, sağlık, bereket habercisidir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir