Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kimlik Görmek

Rüyada kimlik görmek neye işaret eder?

Hastanede hasta girişi yaptırmak için annemin kimliğini bıraktım. Daha sonra gelip baktığımda kimliği bulamadım ve görevli bana yardımcı olmak istedi, o sırada elime açılış davetiyesi verdi ve bunu okulun duyuru panosuna asmamı istedi. Nasıl olduğunu anlamadan hastanenin morg kapısının önüne gelip ağlamaya başladım, sanki orada birini beklermişim gibi. Yanıma hemşireyle birlikte bir kadın hasta geldi ve onu gördüğüm anda bağırarak kafasındaki şişlik yüzünden öleceğini söyledim. Rüyamda en çok bu kadından korktum.

Daha sonra doktoru benim kadın için söylediklerimi tekrarlarken evet aynen öyle söyledim ve olacak dediğimi hatırlıyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli.

Rüyada kimlik görmek neye yorulur?

Rüyada kimlik görmekNehir selam. Görmüş olduğun rüya dertlerinden kurtulup huzura veya varsa hastalıktan kurtulup sağlık dolu bir döneme girmek üzere olduğunu ancak sebepsiz korkular, kendine güven eksikliği ya da gizli kaygıların yüzünden son bir adımı atamadığını ve bu güzelliklere kavuşamadığını göstermektedir.

Rüyada kimlik  görmek hayalinizdeki kendi kendine güven anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda geçerlilik ya da gerçeği arayışı temsil edebilir. Kimliğini kaybettiğini görmek kendi öz kimliği, bireysellik ve yaşamın anlamı hakkında kafa karışıklığı içinde olduğunuzu ifade eder. Kimlik kontrolü görmek çabalarınızın sonucunda nelerle karşılaşacağınızı merak ettiğini gösterir. Kimlik  çıkartmak çevreniz tarafından nasıl algılandığınız ya da nasıl tanındığınız konusunda bilgilere kavuşacağınızı işaret eder. kimlik kaydı, nüfusa kaydedildiğini görmek aile ya da akrabalardan birinin öleceğine işarettir. Yırtılmış kimlik  görmek yakında maddi bir zarar yaşanacağına işaret eder. Kirlenmiş kimlik  görmek yakında manevi bir zarar yaşanacağına işarettir. Yeni kimlik  görmek başarı ve bol kazanca delalet eder. Temiz kimlik  görmek mutluluk, sağlık, bereket habercisidir.

“Rüyada Kimlik Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kıyafet değiştirdiğini görmek
Merhabalar. dün gece rüyamda eski köydeki evimize gitmişim, orada giysi dolabımı açmışım, sürekli kıyafet değiştiriyorum.
Arkadaşımda balkonda beni bekliyor ve telefon ile konuşuyor. o arada babam eve geldi, ilk önce mutfakta 2-3 tur gezindi ve ardından yanıma geldi bana sarıldı, bende ona sarıldım. “benim sizden başka kimsem yok hayatta” dedi ve elime bir dosya verdi. bu dosyada kimliği ve bir kaç farklı şey daha vardı. ayrıca annemin fotoğrafı da vardı.
Sonrada annemi kendi köyünde kız kardeşinin evinde gördüm. annemi çok kez gördüm rüyalarıma ve benle hiç konuşmadı bu güne kadar hep donuk bir bakış gördüm gözlerinde. öyle etkilenmişim ki uyandığımda gerçekten de ağlıyordum.
not: annem ile babam şu anda yaşamıyorlar. rüyamın anlamı nedir? cevap yazarsanız sevinirim, kolay gelsin.

Rüyanız kararsızlıkların yoğun olduğu bir yaşam dönemi geçirmek olduğunuzu, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine ihtiyaç duyduğunuzu göstermekte ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret etmekte, annenize olan büyük özleminizi simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir