Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kimsesiz Çocuk Görmek

Rüyada kimsesiz çocuk görmek ne demek?

Merhabalar, Rüyada kimsesiz çocuk görmekrüyamda ölmüş annemle bana kız istemeye gidiyoruz. İstemeye gittiğimizin kızın evinin sokağında bir kimsesiz çocuk gördük, annem bu kimsesiz yabancı uyruklu olduğunu sandığım küçük kıza para verdi, parayı kıza elinin içinde saklayarak verdi, kızda teşekkür edip annemin elini öptü ve gülerek, koşarak oradan uzaklaştı.

Bunun manası ne demektir? teşekkürler. Ayhan.

Rüyada kimsesiz çocuk yorumu

Ayhan merhaba, rüyanızın iki ana unsuru var; ölmüş annenizi görmeniz ve onun para verdiği kimsesiz çocuk.

Rüyada ölmüş anneyi görmek, annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Bakınız ölmüş anneyi görmek yorumu.

Rüyada kimsesiz çocuk görmek Kayıp, Yitirme, Kaybolma anlamlarını simgeler. Hedef ve Düşüncelerinizde değişiklik, Elinizdekileri yitirme anlamındadır. Rüyada yalnız çocuk, anasız çocuk, babasız çocuk, yetim çocuk, öksüz çocuk aynı manaya gelir.

“Rüyada Kimsesiz Çocuk Görmek” için 2 yanıt

Bu sabah rüyamda anneannem ile sokakta börek yiyordum sonra bir kız çocuğu geldi börek istedi, kimsesiz olduğu belliydi, kimse ona börek vermedi, ben hemen kalkıp o kıza verdim, o kızda beni bir yere götürdü, 3 tane kardeşi varmış.
Sonra ben o böreği dörde bölüp paylaştırdım, sonra onlarla sohbet ettim ve onları her gün görmeye gidip himayem altına almıştım. Bu rüyamı açıklarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir