Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kimyasal Madde Görmek

Rüyada kimyasal madde görmek neye işarettir?

Rüyamda diş fırçamı arıyordum, diş fırçam mavi renkte, sonra banyoya baktım ve orada yaşlı bir kadın yere oturmuş, bir kimyasal maddeye benim fırçamı daldırarak temizliyor, sonra onu yıkıyordu, çok yavaş hareket ediyordu ve fırçanın rengi maviden beyaza dönüştü, ben kadından korktum ve “kim neden yapıyor bunu” diye düşündüm, sonra banyodan çıktım. 27, kadın, nişanlı, özel sektörde çalışıyor.

Rüyada kimyasal madde görmek

Özlen selam, rüyada diş fırçasını aramak rüyayı gören kişinin kendisi hakkında önemli bir şeyi nasıl yapacağınızı bilemediğini, bunun için arayış içinde olduğunuzu ifade eder. Diş fırçasını bulmak ise bir önceki cümlede geçen konuyu pozitif manaya çevirir ve kişinin bu konuyu nasıl halledeceğine karar verdiğini gösterir. Rüyanda gördüğün yaşlı kadın ise bunu nasıl yapacağını söyleyecek ya da bu konuda sana yol gösterecek bir kadını işaret etmektedir. Diş fırçası sayfası ilginizi çekebilir. Ancak burada dikkat çeken konu kadının kimyasal madde kullanması ve fırçanın renginin maviden beyaza dönüşmesidir.

Rüyada kimyasal madde görmek rüyayı gören kişinin bazı dönüşümler geçireceğine işaret eder. Kimyasal maddeleri birbirine karıştırmak, karıştırıp birleştirdiğini görmek yaratıcılık ve entellektüel güce işaret etmektedir. Fırçanın rengini beyaza dönüşmesi aslında senin geçireceğin yenileşmenin hakkında hayırlı olacağını, bu dönüşüm sonucu aydınlığa kavuşacağını simgelemektedir.

Rüyada kimyager görmek kişinin sahip olduğu değişim gücünü ifade eder. Kimyager olmak veya rüyada kimyager olduğunu görmek iş hayatının biraz karışık bir hal alacağına işaret eder. Rüyada kimya sizin sosyal bir gurba dahil olmadığınızı veya çevreniz tarafından dışlandığınızı, desteklenmediğinizi simgeler

“Rüyada Kimyasal Madde Görmek” için 5 yanıt

15 yaşındayım ve bir ilişkim yok. Biraz huzursuzum ve bugün şöyle bir rüya gördüm, depo gibi bir yerdeydik ve sanki konferans gibi bir şey veriliyordu yan tarafımızda da şişeler, bidonlar duruyordu bir tane kadın aniden çıkıp küçük bir şişe benzeri bir şeyden bir köpeğe içirdi ama su veya bizim içtiğimiz türden bir şey değil kimyasaldı. Sonrasında köpek saldırganlaştı ve birkaç insanı ısırdı, ısırdığı insanlar da saldırganlaştı ve bizden değişik insanlara saldırmaya hırlamaya başladılar. Sadece saldırganlaştıkları zaman ten renkleri soluyor ve gözleri grileşiyordu, ayrıca istedikleri zaman normal insan görünümüne girebiliyorlardı. Herkes onlardan kaçmaya çalıştı ve onlarla dövüşüyorduk ama öldürmüyorduk, ben de bir tanesiyle dövüştüm ve çok güçlü olmasına rağmen onu yendim. Çok az kişi sağlıklı kaldı ama her nasılsa herkesin içinde bize saldırmıyorlardı. Ben arkadaşımla bir odada kapının dış tarafındaki saldırgan kızın içeri girmemesi için uğraşıyorduk ama o “ben normalim” diyordu ve girmeye çalışıyordu, biz almadık çünkü normal olmadığını biliyorduk, bir an kapının alt tarafı parmaklıklı oldu ve kız kedi oldu, alt taraftan geçerken kediyi tutup dışarıya attık. Sonradan kapı düzeldi ve kızı alıp götürdüler. Hastane gibimsi bir yere gittik ve bir saldırgan adam bize kötü kötü bakıyordu, ondan kaçmak için başka bir odaya girdik, o kısımlardan sonrasını tam hatırlamıyorum.

Melike selam, gördüğün rüyada pek çok olay geçiyor ve birden fazla unsur var. Bunlar ayrı ayrı incelenmeye kalkılırsa rüyanın asıl mesajı kaçırılabilir. Rüyan kısa ve net olarak şu anda bazı durumlar karşısında kendini çaresiz gördüğünü ve bu durumun sende stres yarattığını belki de bazı duygularını kaybettiğini, o duyguların yerini umutsuzluğun aldığını anlatırken bunların sebebinin söylediğin bir söz, yaptığın bir hareket ya da aldığın bir karar olduğunu sonuçta bundan pişman olduğunu belirtmektedir.

Merhaba adım asude..Rüyamdaki oturuyorduk aramızda dizi oyuncusu bir kadında vardı sonra birden bir haber geldi dizi oyuncusu kadın hastaymış tehlikeymiş ve acilen bulunup kimyasal maddeyi ona sıkıp onu öldürmemiz gerekiyordu bizde ailece kalktık üzerimize özel bir giysi giyip yola çıktık o kadını bulduğumuzda üzerimizdeki kıyafetler yoktu ben kadını bulup iğneyi batırdım ve naylon poşete sardım sonra başka bir kadını yardıma çağırdı o kadın bana batırdı iğneyi ben kaçtım heryeri bulanık görüyordum saçlarıma bişe oldu ama anlamdım sonra kadın arkamdan seslendi eğer saçlarına bişe oluyorsa ve bulanık görüyorsan ölmen yakındır dedi ve ben saniyeler sonra yere yığıldım sonra da aniden uyandım

Merhaba adım serkan, bir gece oturuyorken dışarıda yıldızlar kaymaya başladı ardından her yer gözgözü görmez halde siyah bir madde ile kaplanmaya başladı yerler kaygan koşmak biryere yürümek zor kaçışıyoruz duyuyorum ki ölenler olmuş karbon diyorlar maddeye

Selam.,adım Fidan.Ruyamda gördumki,saçımda ince bir şey var.aldim ve yere atdim,yere dusdukden sonra ince şey,su gibi yayıldı .sıvı haline geldi ve rengi metalik reng oldu.sanki slime gibi,amma baya alan doldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir