Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kimyon Görmek

Rüyada kimyon görmek neye delalet eder?

Rüyada kimyon görmekDün gece rüyamda annemin köfte yaptığını gördüm, mutfakta annenim yemek yaptığını görüp “yardıma ihtiyacın var mı” dedim, annemde “elim köfte hamuruyla kaplı, bana dolaptan baharat çıkarır mısın” dedi. Dolapta nane, kırmızı biber, sumak, kimyon ve ne kadar baharat varsa çıkardım. Annem “kızım hepsini demedim, sadece köfte için lazım olanları çıkaracaktın” dedi, gülüştük. Sonra annem “1 kaşık kimyon atar mısın” dedi. bende bir yemek kaşığı kimyonu annemin hazırladığı karışıma ekledim.

Annem bunu görünce çığlık attı ve ” ne yapıyorsun sen” dedi, bende “bir kaşık kimyon at dedin, ben de bir kaşık kimyon attım” dedim. Annem “kızım ben bir çay kaşığı dedim, sen yemek kaşığıyla attın, köfteye bu kadar kimyon atılır mı” dedi. “tamam ama ben ne bileyim anne” dedim. Teşekkür ederim.

Rüyada kimyon görmek yorumu

Ahsen selam, Rüyada köfte yapmak, işlemin tamamlanıp tamamlanmaması ile açıklanır. Köfteyi hazırlayıp pişirirseniz bu durum çabalarının sonunda başarıya erişeceğini gösterir, herhangi bir nedenle köfte yapma işlemini yarım bırakırsanız ya da yenmeyecek şekilde kötü köfte yaparsanız çabalarınızın boşa gideceğini gösterir. Rüyada baharat görmek veya kullanmak rüya sahibi kişinin hayatında değişiklik ihtiyacı hissettiğini simgeler ve içinde bulunduğu bir duruma daha farklı bir bakış açısı ile bakması gerektiğini ifade eder. Rüyada kimyon görülmesi insanın yaşamında tek düzelik, sıradanlık konusunda mesajlar verir. Kimyon kullanmak kişinin hayatındaki monotonluğa bir son vermek için çareler aradığına yorulur. Kimyon yemek rüya sahibinin hayatındaki bazı kaygı, korku ya da gerilim giderileceğini gösterir. Alternatif olarak bu rüya yaratıcılık ve zeka anlamına gelir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir