Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kına Gecesinde Ölüm Haberi Almak

Rüyada kına gecesi ölüm haberi almak ne demektir?

Rüyamda kına gecesinde ölüm haberi aldım. Rüyam genel hatlarıyla düğünümden bir gün önce (kına gecesinde) gerçek hayatta ölmüş olan dedemin ölüm haberini almamla yere yığılışımdı. Çok büyük bir eğlence ve mutluluk hakimdi bütün çevremdekilerde rüyamın başında, ben de çok mutluydum. Kına gecesi dedemin köy evindeydi, gecenin sonlarına doğru yanımda gelinle birlikte ellerimize kına yakılmak üzere başka bir eve gidiyoruz, gideceğimiz yere vardığımızda çevremdekilerin çok sessiz olduğunu fark ettim ve gözüm dayıma takıldı, ona ne olduğunu, sessizliklerinin nedenini sordum o da bana dedemin öldüğünü, ispanyadan cenazesinin geleceğini söyledi, ben takati kesilmiş bir şekilde yere yığılıp ağlamaya başlıyordum ki yere düşmem ile uyandım, tenim resmen donmuştu dizlerim tutmuyordu.

Diğer ayrıntılar da şöyle, mesela ben gelinin kim olduğunu bilmiyorum, yüzünü görmüyorum ama sanki uzun süredir istediğim biriyle evleniyormuşum hissi vardı ve yüzünü görmeye de çalışmıyordum rüyamda. Garip olan İspanya’dan cenazenin gelmesi ki yurt dışında yaşayan akrabam yok diyebilirim. Ayrıca rüyamda ölüm haberini ilk aldığım anda, ölen kişinin bana bu haberi veren kişinin (dayımın) olduğunu düşünmem ilginç geldi, yani dayım bana “babam öldü” diyor ve ben de kendisinin (dayımın) öldüğünün düşünüyorum. Rüyamı yorumlamanızı rica ederim. Teşekkürler. 21 yaşındayım, İstanbul’da üniversite öğrencisiyim.

Rüyada kına gecesinde ölüm haberi almak neye yorulur?

Rüyanız oldukça ilginç bir rüyadır. Yurt dışında bir yakınım yok demişsiniz ancak rüyanız özellikle yurt dışında bulunan ( belkide kayıp – uzun süredir haber alamadığınız ) bir yakınınızın, bir arkadaşınızın iyi haberini alacağınızı simgelemektedir. Lütfen böyle bir şey gerçekleşirse bize yazarak bunu bildiriniz. Vereceğiniz bilgi veritabanımıza katkı sağlayacaktır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kına Gecesinde Ölüm Haberi Almak” için bir yanıt

rüyamda, okuldaydim ve annemin ölüm haberini almistim. hiçkira hiçkira agliyordum.
hergün okulda agliyordum. ve uyandigimda yani bu sabah kalktigimda şoktaydim ve cok kötüydüm. aglamaya başladim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir