Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kına Gecesini Görmek

Rüyada kendi kına gecesini görmek neye işarettir?

Merhabalar. Rüyamda benim kına gecem olacakmış. Evde kına gecesine hazırlanıyorum, kına başörtüsü takmaya çalışıyorum. Masanın üstünde toplu iğneler var. Toplu iğnelerden birini alıyorum örtüye takmaya çalışıyorum. İğne boğazıma batıyor. Annem kınaların hazır olmadığını söylüyor. Çok kızıyorum. Sonra renkli paketlerde kınaların hazır olduğunu görüyorum.

Örtüyü bir türlü takamıyorum. Ablamla beraber ayna karşısında takıyorum. Aynada örtümün beyaz olduğunu, yüzümü de makyajsız ve daha beyaz görüyorum. Kına yerinde arkadaşlarım var ve arkadaşımın birinde mavi başörtüsü vardı. Birinin üzerinde bilezikler kolyeler vardı. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada kendi kına gecesini görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya hayatınızda önemli bir değişikliğin, gelişmenin olacağını işaret etmektedir. Bu değişim özel hayatınız, eğitim veya iş yaşamı konusunda olacaktır ve sonunda sevineceksiniz şeklinde tabir edilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kına Gecesini Görmek” için 3 yanıt

ruyamda kina geceme hazirlik yapiliyodu herkes bizim evde toplaniyodu ama annem hic takmiyodu sevdigimle biz cok heycanliydik daha sonra babamin is yerinde halamlar hazirlik yapiyodu kinam orda olcakmis elbisemi emanet kuzenimden aliyodum sonra gidyodum kina yerine….cok etkisinde kaldim yorumlarsaniz cok sevinirim

Rüyamda kına gecem varmış ama elbiseyi hazırlaması gereken kişi hazırlamamış, başkasının elbiselerini veriyor, “bunlar bana küçük ve bu basit elbiseyi mi giyicem” diyorum. Sonra başka şansım kalmadı diye üzerime olan bir asker yeşili bir sarı elbiseyi alıyoruz yola çıkıyoruz, çok iyi bir arabaya biniyoruz. Ama Avrupa yakasında oturmama rağmen Anadolu yakasındaymışız, trafik var, zar zor salona geliyoruz, benim saçım yapılmamış makyajım yok. Salondayken hazırlanıyorum bir bakıyorum üzerimde pudra balık elbise var, bazı yerleri taşlı pullu tam kına elbisesi “bununla çıkarım sonra bakarız değiştirmeye” diyorum. Bir ara “arkadaşlarım bilmiyor, biliyor olmaları lazım ama ayrıca söylemedim” diyorum. Makyajımı saçımı yapmaya çalışıyorum koşturmayla ve çantada ne malzeme çıkarsa. Hatta yanda dükkan varmış açtırıp kirpik alıyorum o derece.
En son makyajımı yapıyorum, saçım sanki şekil almış, millet “çok iyi olmuş” diyor, salonda gören olunca alkışlıyor onlara diyorum çaktırmayın daha çıkışa var. Sonra sözde eşimle çıkmak için hazırlanıyoruz ki evliyim şu anda, yanımdaki adam hem eşim gibi hem yüzü biraz farklı ama öpücük konduruyorum ona. Bu sefer de çıkarken müzik çalmıyor “ne oluyor” diyorum, bana “önce herkesin içinde isteme olacak” diyor. “Ama ben fotoğrafçı da ayarlamadım ki diyorum” öyle ayakta mikrofon isteme sahnesinde bitiyor.

Cancan merhaba, gördüğün rüya kendi kına geceni görmek olarak ele alınırsa bu rüya kişinin benlik imajı, dış görünüm veya gelecekle ilgili endişeleri olduğunu gösterir, bakınız kına gecesi tabiri. Şu anda evli olan birinin rüyada şu anki eşinden başka biriyle evlendiğini görmesi olarak le alınırsa o zaman evlilik yaşamında gizli yada açık bazı sorunlar, bir takım sıkıntılar olduğunu ifade eder. Bazı yorumcular bu rüyanın evlilik yaşamının bir alışkanlık haline gelmesinden kaynaklanan monotonluğun göstergesi olduğunu belirtmektedir. Bakınız evlilik rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir