Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kına Yakılması

Rüyada kına yakılması neyi gösterir?

Rüyada kına yakılması
Rüyada kına yakılması

Sabah oturuyordum, arkadaşım mesaj attı,. “dün gece seni rüyamda gördüm” diye. Anlattı, benim kına gecemi yapıyorlarmış. Üstümde kırmızı kına kıyafeti, elime kına yakıyorlarmış.
Kına düğün falanda hayra çıkmaz ya normalde merak ettim halay çekiyorlarmış. Birde bildiğin kına gecesi gibi ben sigara içmeye diye gitmişim bir daha gelmemişim, arkadaşım normalde kendisinden başkasını görmez rüyasında. Rüyasında gördükleri de çıkar, merak ettim internette bulamadım anlamını. Açıklarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

İsim / Takma isim : Feyza
Cinsiyetiniz : kadın
Yaşınız : 17
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : sıkıntılı
Rüyanızın konusu : kına gecesi
Anahtar kelimeler : başkasının beni rüyada görmesi, gördüklerinin çıkması, kına yakılması

Rüyada kına yakmak nasıl yorumlanır?

Feyza selam, kına yakılması bu sayfada anlatılmaktadır. Kına gecesi konusunda lütfen kına  sayfasını inceleyiniz. Rüyada halay görmek, halay çekildiğini görmek toplu yaşam kurallarını ve topluluk içindeki davranışlarınızı simgeler.

“Rüyada Kına Yakılması” için 2 yanıt

Rüyamda eski erkek arkadaşımla kına yapıyorduk, acele bir şekilde kınada gelinlik giyiyordum..gelinliğim güzel değildi. kına da fazla kişide yoktu. herkes halay çekmeye başlayınca bende çektim ama ne müzik vardı doğru düzgün ne bir şey, çok kötüydü her şey. 23, Kadın, Bekar, Öğrenci

Sema merhaba, Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında bir konuda hakkında derin endişeler yaşadığınız simgelemektedir. Bu konu kendine güvenmek ve kendini sevmek, başkaları tarafından beğenilmek veya gelecek kaygısı hakkında olabilir.
İyi bayramlar dilerken aynı zamanda az kaygılı bir yaşam temenni ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir