Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kına Yakmak

Rüyada kına yakmak neye işaret eder?

Rüyamda halamın evinde mahalle arkadaşımın (kız ve şu an evli) düğünü oluyordu. Bizim buraların adetlerine göre kız ve erkek tarafları kına yakmak için birbirlerine giderler. Bizde erkek tarafına kına yakmaya gidecekmişiz, fakat konvoy yapılıyor beni içeride unutuyorlar. Ben çok ağlıyorum, telefonla gidenlerden birini arıyoruz, gelip beni almaları için. Gelinin halasının oğlu beni almaya gelecekmiş ama kınayı yakmış dönmüş oluyorlar. Ben gidiyorum gelin olan arkadaşımla kavga ediyorum “nasıl beni unutursun” diye.

Bu seferde erkek tarafı bizim tarafa kına yakmak için geliyor ama bu sefer gelin olarak kız kardeşimi (o da evli) görüyorum. Onların yanına gideceğim, vakit akşam ve o sırada yağmur yağdığını görüyorum. Yağmur altında kardeşimin damatla birlikte kınası yakılıyor. Kına yakıldıktan sonra sazın önünde oynamaya çıkılıyor, gelinden hariç benimde bir anda üstümde gelinlik oluyor. Bende şaşırıyorum “ne zaman giydim bu gelinliği” diye ve kenarda bekliyoruz, halada yağmur yağıyor. Lütfen söyler misiniz bu karışık rüyanın manası nedir? rüyada kına yakıldığını görmek, rüyada gelinlik giydiğini görmek ne demektir?

Rüyada kına yakmak
Rüyada kına yakmak

Yaşınız :24
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğrenci
Ruh haliniz : üzüntülü,  sevdiğim bir insanı kendi hatam yüzünden kaybettim, ona güvenmedim, onu başka birinin eline verdim ve de şu an onunla sevgili. Dönmesi için neredeyse yalvardım ama dönmedi.

Yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum çok teşekkürler ilginiz için.

Rüyada kına yakmak neye yorulur?

Merhaba, önce unsurların anlamını gözden geçirelim.

Rüya kına gecesi görmekkına yakıldığını görmek güncel hayatınızda yeni bir fikir, kavram, bakış açısı ya da düşünme yolu deneyerek olayları farklı değerlendireceğiniz bir döneme girdiğinizi ifade eder. Bu kına olayları sırasında yaşanan şeyler yaşamınızdaki düşünce tarzı değişikliği sırasında bir miktar zorluk ya da sıkıntı çekeceğinizi ancak sonunda olaylara çok farklı bakmaya başlayacağınızı göstermektedir ( rüyada gelinin değişimi, arkadaşınız yerine kız kardeşinin gelin olduğunu görmen bunu göstermektedir )

Rüyada kız kardeş görmek, kız kardeşini görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Onun gelin olduğunu görmeniz  iyiye yorumlanır. Neşe, huzur, yaklaşan güzel günler demektir.

Rüyada yağmur yağdığını görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir.

Rüyada gelinlik giydiğini görmek, tüm genç kızların gördüğü bir ortak rüyadır ve genel olarak yeni, temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret ederken, pis, eski gelinlik bunun tersini ifade eder. Anladığım kadarıyla rüyanızda üstünüzde gördüğünüz gelinlik yeni ve temiz ki bu olumlu gelişmelere işarettir.

Sonuç olarak rüyanız iç dünyanızla ilgili önemli bilgiler vermekte, hayatınızda bir düşünce tarzı değişimi yaşayacağınızı, bu değişim sırasında bir miktar zorluk çekeceğinizi ancak yaşama farklı bir açıyla bakmaya başladığınız iyi şeyler olacağını işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kına gecesi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kına Yakmak” için 2 yanıt

Bütün yakın akrabalarım bizim evdeydi, amcam, yengem kuzenlerim, herkeste tatlı bir telaş vardı, hazırlık yapılıyordu. Özellikle annemle ben çok heyecanlıydık. Sevdigim çocuk beni istemeye gelecekti ve annem iki elime de kına sürdü. Ruh halim; çok mutsuzum, geçmişte bir ayrılık yaşadım ve hala acı çekiyorum. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada temennah
Yasim 32, evliyim, ev hanimiyim, kocam cezaevinde, doktor kontrolünde antidepresan kullanıyorum, 2 çocuğum var. Rüyamda amcamin kizini yine ayni esiyle evlenmek uzere kina gecesini yapiyoruz, buyuk bir yerde. Ikimizin esi de Ordulu ama gocmenlere ozgu bir adet temennah yapıyor. Iki kere kiyafet değiştiriyor. Biri kırmızı diğeri sanirim yesildi emin değilim. Şaşırıyorum niye yapıyor diye. Kayinpederinin önünde temennah yapıyor. Telefonun sesine uyandim. Yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir