Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birini Kınamak

Rüyada birini kınadığını görmek ne demek?

Rüyam şöyle başlıyor, gözümü açıyorum askeriyedeyim meğer asker kaçağı imişim, askeriyede ünlü kişileri görüyorum ama tam askeriye gibi değilde sanki birinin evinde askerlik yapıyormuşum gibi, askeriyede birisi hap satıyor bende bunları kınıyorum “yaptığın hem suç hem de ayıp” diyorum. Sınıfımdan arkadaşlarımda vardı askeriyede. Hatırlayabildiğim bunlar. Cevabınızı bekliyorum.

Rüyada birini kınamak tabiri

Rüyada asker kaçağı olmak, askerlik kaçağı olduğunu görmek, taahhütlerini yerine getirmeme alışkanlığınız yüzünden başınızın sürekli ağrıdığını, ağrıyacağını temsil eder.
Rüyada askerlik yaptığını görmek zorluklara rağmen başarılı olmak, elindeki işi başarıyla zamanında tamamlamak gerektiği anlamını taşır.

Rüyada birini kınamak, bir şeyi kınadığını görmek gerçek yaşamda gerçekçi olmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya istikrar veya güvenlik eksikliği dönemlerinde fazla görülür. Rüyada kınanmak, kınandığını görmek düşme, kaybetme korkusu yaşadığınız bir proje veya bir ilişkiyi temsil eder.

Rüyada hicvetmek, ıslıklamak, ıslıklanmak, itham etmek, itham edilmek, kabahat yüklemek, kabahatli görmek, karamak, kötülemek, suç yüklemek, suçlamak, suçlu görmek, taşlamak, tayip etmek, töhmet altında bırakmak, yerin dibine batırmak, yermek, yuhalamak, zemmetmek terimleri de benzer manalar taşırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir