Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kır Evi Görmek

Rüyada kır evi neye delalet eder?

Ben rüyamda sözlümle havanın kapalı ama mekanın güzel olduğu bir yere gittim, oturuyorduk. Oturduğumuz mekan kır evi gibi bir yer ama biraz bunalmış gibiydim. (gerçek hayatta sözü taktık ama babam karşı ilişkimize) sonra oturduğumuz masada 4 kişi olduk. Başka biri geldi benim arka tarafımda oturan kıza doğru bakarak cebinden davetiye çıkardı. Yanlış hatırlamıyorsam “ya iki aya ya da iki haftaya kadar düğünümüz var” dedi çocuk. Benim sözlüm de “keşke bizde diyebilseydik” dedi.

Lütfen bunu bana yorumlar mısınız? Teşekkür ederim.

Rüyada kır evi görmek yorumu

Kübra selam, gönderdiğin rüya birinci grup dediğimiz yani insanın günlük yaşamında kafasını taktığı bir konunun yansımasını gösteren bir rüyadır. Kafanız şu an sözlünüz, ilişkiniz, geleceğiniz hakkında çok meşgul ve bunun rüyanıza yansıması da çok doğaldır. Bunun dışında rüyadan başka bir mesaj beklememek gerekir. Sadece rüyaya başlığı vermesi sebebiyle kır evi açıklamasını yazıyorum.

Rüyada kır evi görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bunalmış olduğunu gösterirken onun sessiz, sakin ve basit bir yaşam arzuladığını ifade eder. Rüyada kendini bir kır evinde görmek rahata ve huzura işaret eder, kişinin içinde bulunduğu stres ve kaygıların yakında sona ereceğine rivayet eder.

“Rüyada Kır Evi Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir kir evinde 7-8 arkadasiz, ben dis kapinin oradaki kurtlari beslemek icin dis kapiya gidiyorum, ileride bunlar bize lazim olur diye o gece orada uyuyorum, kis mevsimi sabah kalkiyorum kapinin onune yatmis bir kurtu iteliyorum, araziye giriyorum hemen kapinin dibinde yavru bir kurt goruyorum aniden bana saldiriyor, sonrada kapinin obur tarafindaki kurtta saldiriyor, ben kir evine zor kaciyorum, arkadaslar disari cikiyor her yerde kurtlar var ilerden geliyorlar, silahlardan birini aliyorum avlamaya calisiyorum, o arada arkadaslar ara ara kucuk bir kiz cocugu goruyor, ben ruyamda onu cin zannediyorum sonra evin icine giriyoruz, arkadaşlardan biri “ben su kiza bakicam” diyor kiz cikiyor sarisin cok tatli bir cocuk ben gozlerine baktigimda mas mavi etkisi altina giriyorum, gozlerimi kapatiyorum bakmamaya calisiyorum, gozum kapali ama olanlari merak ediyorum baktigimda kiz cocugu gozumun icine bakmaya calisiyor, etkisine almaya calisiyor sonra arkadaslar bir kaci bu ev perili diuip ayriliyorlar evden bende bir kac kisiyle evin icine giriyorum iste boyle ruyam.

Burhan merhaba, görmüş olduğun rüya temel olarak hayatta bazı büyük hedeflerin olduğunu anlatırken bu hedeflere ulaşmak için çok çaba sarf etmen ve aynı zamanda çevrendeki tehlikelere karşı daima tetikte olman gerektiğini ifade etmektedir. Hakkında bilgi olmadığı için daha detaylı analiz yapılamaz ama kır evi sayfası ve kurt rüya yorumları sayfalarını da inceleyip daha detaylı analiz çıkarabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir