Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kiralık Ev Bakmak

Rüyada kiralık ev bakmak neye delalettir?

Rüyamda arkadaşımla dershaneye gittik orada öğrencilerin kalması için kiralık ev vardı, ben oraya kiralık ev bakmak için girdim, sonra birileri ya beni ya da başkasını vuracaktı.

Orada annemle babamı gördüm, o kiralık ev bizim ev oldu, ailem çay içiyordu televizyonda Çanakkale’de vurulmuş insanların hayatı gösteriliyordu. Arkasından ben dışarı çıktım oradaki eve girdim, kapıyı kapadım, sırtımdan vurdular ama yere kan akmadı, sonra ailemin yanına gittim sarıldım ve ağlayarak “beni vurdular” dedim sonra uyandım

Rüyada kiralık ev bakmak nasıl yorumlanır?

Rüyada kiralık ev bakmak, kiralık ev aramak, ev kiralamak yaşamınızdaki değişim ihtiyacınızı simgeler. Bu değişim büyük ihtimalle yaşadığınız muhitten sıkıldığınızı, yeni bir çevreye katılmak, yeni bir mahalle veya şehirde yaşamak isteği olabileceği gibi iş, aşk veya öğrenim hayatında olabilir. Burada en önemli konu, değişim olumlu yöndedir.

Rüyada vurulmak, vurulduğunu görmek vurulma neticesinde kan akmıyorsa iyidir. Üzerinizdeki bir baskının veya negatif enerjinin deşarj olduğunu, boşaldığını simgeler. Bakınız vurulduğunu görmek rüya tabiri sayfası.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kiralık Ev Bakmak” için 2 yanıt

Rüyada kiralık ev bulmak
Eşimle birlikte ana caddeye yakın büyük bir ev görüp kiralamak istiyoruz, rüyada yeni bulduğum iş yerine de çok yakın, içeriye giriyoruz ev saray gibi büyük, içerisi dayalı döşeli, tavanlar ve diğer odalar ampullerle dolu. Salondaki halı üzeri ufak ampullerle süslü. Çocuk odasına girdim odanın ortasında kütüphanelik ve kitaplar. Tavan ampullerden gözükmüyor, ışığı açıyorum sadece biri yandı. Not bu rüyanın benzerini aynı gün içinde eşimin oğlu da gördü.

Rüyada kuzenim ve eşi için yeni kiralık bir ev bakıyorduk inşaatı hala bitmemiş bir ev bulduk ama odaları gezdikçe ev bitmiş bir hal alıyordu odalar katıldıktı ilk başta ama sonra aydınlanmaya başladılar tabiri nedir açaba…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir