Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kiralık Ev Görmek

Rüyada kiralık ev görmek neyi işaret eder?

Rüyamda bir kiralık ev bakıyorum, bulduğum kiralık evin bazı odaları sanki eski evlerimi andırıyor. Bir odası bir evimi diğer odası eski mutfağımı andırıyor. Sanki eski 2 evimin toplamı bir eve yapılmış ve ben bu evi tutmak için girip bakıyorum ama evin içinde beğenmediğim şeyler var ve ben pek istekli değilim.

Rüyada kiralık ev görmek neye yorumlanır?

Sena merhaba, rüyada ev görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada ev bakmak gerçek hayatınızda duygularınızı sağlıklı olarak ifade etmeyi öğrendiğinizi ve bunun kendinizi iyi hissetmenize neden olduğunu işaret eder. Bu güzel durumu daha da iyileştirmek için kendinize zaman ayırıp günlük yaşamın zorluklarından bir süre uzaklaşıp, kafanızı dinlemenizi tavsiye eder.

Rüyada kiralık ev görmek rüyayı gören kişinin içindeki değişim arzusunu yansıtır ancak öte yandan da bu değişimin bazı risklerini de gözardı etmemek gerektiğini belirtir.

“Rüyada Kiralık Ev Görmek” için bir yanıt

Rüyada kiralık ev aradığını görmek
Rüyamda taşınacak kiralık ev arıyorduk Ben önden o apartmana giriyordum. Apartmanın çok katı vardı belki 20 vardır. Sonra çıktık yanımda bir oğlan vardı onu da tam o gün televizyonda görmüştüm. Sonra balkona çıktık öbür evler de gözüküyordu aynı evden çok vardı ve hep ilâdan büyük dışlarda kişiler gözüküyodu tıklım tıklımdı ve sonra o oğlanla kucaklaştik tam o an ananem geldi hemen bıraktık bir birimizi ve annemle yine eve içine baktık sonra ben beyenmedim çünkü çok kişi var diye o yüzden evi almadık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir