Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kiralık Katil Görmek

Rüyada kiralık katil görmek neye çıkar?

Babam beni öldürmesi için peşime kiralık katil olarak arkadaşlarını takıyordu. Eskiden oturduğumuz evin oradaydık. Arabası siyah olan adam beni takip ediyordu. Anlıyordum beni öldüreceklerini. Beni yalnızken yakalayıp öldürmeleri lazımdı ama ben sürekli birileriyle beraber geziyordum. Bir gün tam yalnız kalıyordum, araba beni yakalıyorken yoldan geçen birine Sizinle yürüyebilir miyim ? Korkuyorum” diyordum, o da “Tamam” diyordu. Sokağın üst kısmındaki sokağa çıkıyordum. Halamlar, babaannem, amcamlar, yengemler orada oluyordu. Amcam benden borç para istiyordu. “Olur” diyordum ama babaannemler türlü bahaneler bulup vermemem için ellerinden geleni yapıyolardı. Bende inatla “veririm” diyordum. Fatma abla geliyordu (Kocasını Mayıs ayında kaybetti) “Başımız sağ olsun” deyip sarıldım. Babaannem falan sarıldı bana. Babam rüyamda hiç gözükmedi ama baya takip ettirdi beni. Koştum hep kalabalık ortamlara girdim. Zor kurtuldum. Oluk oluk ter döktüm. 15/Bekar/Öğrenci/Korkmuş.

Rüyada kiralık katil görmek yorumu

Değerli okurum, görmüş olduğun rüyanın ana mesajı gerçek hayatında bir olayın ya da bir durumun içindeki gizli korku ve endişeleri tetikleyerek zihninin bulanmasına yol açtığını, bu yüzden de iyile kötüyü yahut dostla düşmanını ayırmada güçlük çektiğini anlatmaktadır. Lütfen bu konuda detaylı bilgi için katil görmek rüya yorumu sayfasını inceleyin.

Rüyanın devamında gelişen olaylar bu aralar kafanın bazı maddi meselelerle fazla yoğun olduğunu anlatmakta belki de bastırılmış korkularının açığa çıkmasına bu maddi konuların sebep olduğunu gösterebilir.

“Rüyada Kiralık Katil Görmek” için bir yanıt

Bekarım. 18 yaşımdayım ve öğrenciyim.bir bayanım. Ruh halimi ben de bilmiyorum inanın ki. Rüyamda kim olduğumu bilmiyodum.halay çekiyordum çok kalabalık bir insan gurubuyla yeşillik alanda..sonra çok eski bir bina var üzerinde uçuk içindeki kişinin kim olduğumu bildiğini söylemişlerdi. Koşuyorum gidiyorum uçak havalarıyo ve büyük bir yangın çıkıyor benimle gelen bir kaç tane insan kaçamıyor.biride beni bodrum katına götürüyor sağanak gibi bir yerde bekliyoruz. Çıktığımız ortalama bizim yaşlarımızda insanlarla karşılaşıyoruz 9/10taneler bir kaç tanesinin morlukları var kız diyorki bize burda çok iyi davranıyorlar bu morluklar ne diyorum geçiriyor. bir karşılaşıyoruz kadın yaşlı ama yüzünü gençleştirebiliyor hoş geldiniz falan diyo az önceki harabe binayı güzel bir ev olarak görüyorum ama parkelerin altında zemine kadar boşluk var hissediyorum.çocukla bunu garipsiyoruz ve aynı odada kalıyoruz kızlar buraya gelen gidemez gidemez gibi bişey söylemişlerdi.cocuk kadın bir katil olduğunu söylüyo ve kurtulmanın yollarını alıyoruz.kadın şüpheleniyorum ve kızlara çocuğu kacırttırıyo ve rüyamda o çocuğa karşı duygularım vardı ama gerçek hayatta tanımıyorum.kadına nerde olduğunu soruyorum o yaşlı haline bürünüp üstüme yürüyorum ve odama gidiyorum sonra otobüste olduğumuzu çocuğun kadının elinden kurtulup asa iniyorum kadın beni yakalamaya gelirken bende durdurup popi karakolun doğru koşuyorum kadında arkamda yardım edin diye bağırıyorum cocuğa bişey olacağından korkup vazgeçiyorum ve kadın beni yakalıyor uyanıyorum.yorumlasanızda yorumlamasanızda teşekkür ederim iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir