Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kiralık Müstakil Ev Görmek

Rüyada kiralık müstakil ev görmek nedir?

Rüyamda annem ile birlikte kiralık ev bakıyoruz, emlakçı bizi mavi boyalı kapısı olan büyük bir müstakil eve götürüyor. Kapıyı açıp bizi içeri alıyor, evin içi ahşap, yerdeki tahtalar birbirlerinden ayrılmış olarak duruyor, aralarından ışık sızıyor ben de emlakçıya kışın buralardan soğuk gelir deyince o da aralara beton yapıcaz merak etmeyin diyor. Evi geziyoruz içi aydınlık ve genişti, arka odaların birinden camdan dışarı bakıyoruz annemle kocaman yeşil bahçesi varmış, bak anne diyorum arka tarafta bahçesi de varmış. Sonra kira bedeli ile ilgili emlakçıyla konuşurken elimi bir yere yaslıyorum, yasladığım yerde ölmüş böcek elimi oraya koymamla yere düşüyor.

Rüyada kiralık müstakil ev görmekAnnemde burada çok böcek var ama diyor ve elini beyaz bir bezle silmeye çalışıyor, böyle duramam elimi hemen yıkamalıyım diyor. Çıkış kapısına doğru yürürken yerlerin beton olduğunu görüyorum. Büyük bir salondan antreye doğru yürürken annemin arkamda olduğunu fark ediyorum ona dönüp güzel ev tutalım anlamında işaret ediyorum. 42 yaşında bayanım, reklam ajansından proje yönetmeni olarak çalışıyorum, eşimden ayrıyım. Şimdiden teşekkürler. Rüya temaları kiralık ev, ev bakmak, emlakcı, mavi boyalı kapı, aydınlık ev, geniş ev, yeşil bahçe, ölmüş böcek, beyaz bir bez.

Rüyada kiralık müstakil ev görmek yorumu

Rüyanız yaşamınızdaki değişim ihtiyacınızı yansıtmaktadır. Bu değişim ihtiyacınız yaşadığınız semt, mahalle, bölge veya evinizi değiştirmek olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir