Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kiraz Bahçesi Görmek

Rüyada kiraz bahçesi görmek neye işarettir?

Rüyamda dedemin kiraz bahçesindeydim, her yer yemyeşildi sonra kiraz ağaçlarını gördüm kirazlar kızarmıştı ve bende kopardım yedim, sonra komşuların balkona çıkıp yemek yediğimi gördüm meğer sahur vaktiymiş ama ben “oruca daha var” diye biliyordum, sonra sabah ezanı okundu bende telaşla eve gidiyordum aileme sahur olduğunu haber vermek için yanımda da büyüttüğüm kangal köpeklerim vardı, onlarda beni koruyordu sonra amcamın oğlu geldi, bahçeden kiraz topluyordu çok kızdım amcalarla küsüz de biz sonra uyandım.

Rüyada kiraz bahçesi görmek yorumu

Rüyada kiraz bahçesi görmek rüyayı gören kişinin malının ve mülkünün, çokça parasının olacağının ve yüksek makamlara çıkacağının simgesidir. Rüyada kiraz ağacı görmek pek hayırlıdır ve görenin sevdikleriyle mutlu bir hayat süreceğine, sağlık sorunu yaşamayacağına, eğer bir sorunu varsa şifa bulacağına, iyileşeceğine yorulur.

Rüyada kiraz görmek dürüstlük ve doğruluk sembolüdür. Rüya sahibinin bu özellikleriyle her zaman çevresindeki insanların saygı ve sevgisini kazanacağına delalet eder. Rüyada kiraz ağacına çıkmak, kiraz ağacına çıktığını görmek şansa işaret etmektedir, kişinin önünde şansının açık olacağı bir dönem geleceğine rivayet edilir. Rüyada kiraz toplamak olmasını istediğiniz bir şeye sonunda sahip olacağınıza işaret eder. Rüyada kiraz yediğini görmek tatlılık ve iyi bir serveti simgeler. Zenginliğe ve Bunun üstüne katılacak serveti işaret eder, bakınız  rüyada kiraz görmek analizi.

Rüyada sahur görülmesi kişinin yaşamında mutluluk ve güzel günler yaşayacağı bir döneme girdiğini ifade eder. Rüyada sabah ezanı okunduğunu görmek sizin sosyal ve mesleki olarak ayakta kalabilmek için içinde bulunduğunuz durumu yeniden değerlendirmeniz gerektiğini anlatır. Güvendiğiniz şeylerin aslında pekte sağlam olmadığını, aklınızı başınıza almanız gerektiğini ifade eder. Rüyada kangal köpeği görmek sadakatin, gerçek dostluğun ve yardımlaşmanın simgesidir. Gerçek hayatınızda üzerinizde taşımayacağın kadar büyük sorumluluk altına girdiğinizi ve kimi dost ve arkadaşlarınızın yardımı ile bunun alından kalkacağını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir