Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kiraz Görmek

Rüyada kiraz görmek neye delalet eder?

Rüyamda şu an konuştuğum erkek arkadaşımla nişanlandığımı gördüm. Göl kenarında sade bir nişan töreni olduğunu, beyaz bir jipe bindiğimi gördüm. Sonrasında ise nişanlımın beyaz kırmızı güller olan bir tabakta hafif kızarmaya başlayan bir tabak dolusu beyaz kiraz vardı.

Önce bana vermesini bekliyordum ama kendisi yedi, bende şakasına dedim “bana vermen gerekirdi” güldük, bana da verirken aniden uyandım, bu ne demek oluyor acaba? Acil bir yanıt verirseniz mutlu olurum açıkçası, iyi günler.

Rüyada kiraz görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kiraz görmek dürüstlüğü ve doğruluğu ifade eder. Rüyada kiraz yemek, kiraz yediğini görmek tatlılık ve iyi bir serveti simgeler. Zenginliğe ve Bunun üstüne katılacak serveti işaret eder. Rüyada kiraz ağacı görmek sizin ve akrabalarınızın mutlu günler geçireceğine, sağlık sorunlarının bitmesi ve iyileşmek anlamlarına gelir. İşlerinizde de başarılı olmak, insanlara yaptığınız iyilikler nedeniyle insanların saygısını kazanacağınıza işarettir. Rüyada kiraz ağacına çıkmak, kiraz ağacına çıktığını, kendini kiraz ağacında görmek şansa işaret etmektedir. Rüyada kiraz toplamak, kiraz topladığını görmek olmasını istediğiniz bir şeye sonunda sahip olacağınıza işaret eder.

Rüyada Arap kirazı görmek ahiret hayatı için yapmanız geren vazifeleri size hatırlatır. Bu rüya alternatif olarak rüya sahibi kişini uzun süreden beri kaçabildiği kadar kaçmakta olduğu bir borcunu yine de sonunda ödemek zorunda kalacağını ve ödeyeceğini ifade eder. Bu rüya öte yandan rüya sahibi kişinin plan ve programdan yoksun  işler yapması ve kendisine hayrı dokunmayacak işlere kalkışması yüzünden parasını ve malını kaybetmesine delalet eder. Rüyada Arap kirazı yemek, yediğini görmek şifa, sıkıntılardan kurtulma, feraha erme habercisidir. Rüyayı gören kişinin bir büyük sevinç yaşamasına, derdi ve sıkıntısının geçmesine vesile olacak güzel bir gelişmeyi haber verir. Rüyada Arap kirazı ağacı görmek manevi gelişiminizde büyük ilerlemeler elde ettiğinizi işaret ederken aynı zamanda pişmanlık yaşadığınız bir konuda tövbe ederseniz kısa sürede yeniden manevi huzura kavuşacağınızı simgeler. Böyle bir rüya genellikle mutlu günlerin yaklaştığını temsil eder.

“Rüyada Kiraz Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda erkek arkadasim beni arayıp “kiraz, muz, erik alayım mı” diyor ve sonra alip 3 meyvede ayni posette ic içineydi lütfen yardimci olun
dilek cihan, 22, Kadın, Bekar, şaşkın

Rüyada erkek arkadaşını görmek, erkek arkadaşını görmek, onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir.
Rüyada kiraz görmek dürüstlüğü ve doğruluğu ifade eder.
Rüyada muz görmek, cinsel baskı ve özel arzuları simgeler. İstek ve arzularınızın çokluğuna işaret eder, Ancak kendinizi baskı altında hissetmeye, çevrenizden dolayı sıkıntı yaşadığınıza delalet eder.
Rüyada erik görmek, iyiye tabir edilir. Hayırlı gelişmeleri işaret ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir