Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kiraz Toplamak

Rüyada kiraz topladığını görmek neye işarettir?

Muhterem ağabey, uzun zamandır sitenizi takip ediyorum. İlim adamlarının ilk ilkesi “bilgi asla gizlenmez, halkın faydalanmasına açıktır” imiş. Sizin de insanlara faydalı olmak için, layıkıyla yaptığınız çok güzel ve ilmi bir iş var. Ben de sizin ilminize başvurmak istedim. Sizin analizlerinizde doğruluk payı şüphesiz hayat tecrübelerinizle harmanlanmış ilmi bir analizdir.

Ben 24 yaşındayım, kaymakam adayıyım. Çok yoğun bir çalışma hayatı içindeyim. Fikirlerinize ihtiyacım var.

Rüyamda beni terk eden eski kız arkadaşımı gördüm, aile meclisi gibi bir ortamda idik, açık havadaydık. Kızın annesi, teyzesi ve o kız bir tarafta. Ben babam ve dedem bir taraftayız. Tıpkı İngiliz meclisindeki iktidar ve muhalefetin karşı karşıya oturmaları gibi karşılıklı oturmuştuk. Kız hamileymiş, annesi onun adına konuştu. Söylediklerini hatırlamasam da bu bir tartışma ortamıydı. Bu rüyadan kısa bir süre sonra bu kız beni terk etti gerçek hayatımda. Ona bu rüyayı anlatmak istedim, çünkü sezdim bir şeyler olacağını. Benden 4 yaş küçüktü, okumuyordu. Uzak mesafe ilişkisiydi, özel manada hiçbir yakınlığımız olmadı (rüyada hamile olmasından dolayı söylüyorum).

O beni terk ettikten sonra 10 gün kadar önce bir rüya daha gördüm. Baba evimizin kapısı çaldı, kapıda o vardı, içeri aldım. Babam ve annem kızı istemediği için ben hemen o ortamdan kaçtım, ancak kıza da “kendini ezdirme” dedim. Sonra bir yerde buldum kendimi. Kiraz topladım sepet sepet, kirazlar ağaçta mıydı değil miydi, toplanmış kirazları bir sepete mi topladım hiç hatırlamıyorum. Ancak çok kiraz vardı. Kasalara döktük abim de vardı yanımda. Bir tanesini yemek istedim ancak kiraz gözüme nahoş geldi, az bayat ve renksizdi. Sonra uyandım. Rüyam detaylarıyla böyledir. İnşallah mesajım size ulaşır. Selam ve hürmetlerimle.

Rüyada kiraz toplamak yorumu

Sevgili kardeşim, öncelikle sitemiz hakkındaki düşüncelerin, gösterdiğin hürmet, kullandığın düzgün Türkçe için seni canı gönülden kutlamak ve teşekkür etmek istiyorum. Böyle düzenli olmaya devam ettiğin sürece inan işlerin hep yolunda gidecek, çevrenin daima sevgi ve takdirini alacaksın. Ben rüya tabirleri ilmini almadım ve böyle bir iddiamda yok. Elektrik mühendisliği ve İşletme okudum. Ama yaklaşık 40 yıldır devamlı okuyor, araştırıyor, tecrübelerimi sizlerle paylaşıyorum. Ve aldığım olumlu tepkiler beni mutlu ediyor.

İlk gördüğün rüya, sizin ve / veya kız arkadaşının gerçek hayatta bazı önemsiz meseleleri olduğundan büyük görme veya büyütmeniz sebebiyle sorun yaşadığınızı göstermektedir. Bakınız hamile rüya tabiri sayfası.

İkinci rüyanız ise sizin mutlu olmayı bilen bunu hak eden bir karaktere sahip olduğunu ve korunduğunu ( kötülüklerden, kaza ve belalardan) simgelemektedir. Rüyada kiraz görmeniz dürüstlüğünü ve doğruluğunu ifade etmekte, kiraz toplamak ise gerçekleşmesini çok istediğin bir şeye sonunda sahip olacağına delalet etmektedir ve bunu ancak siz bilebilirsiniz. Her şeyin hayırlısını isteyin, bu konuda rüyada kiraz görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir