Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kırbaç Görmek

Rüyada kırbaç görmek ne demektir?

Rüyamda çok egzotik ve huzur veren bir yerdeydim . Maymunlar vardı ama oradaki insanlar onlara aslan diyordu . Suyun altında uyuyan maymun beni görünce uyandı . Kaçtım saklandım . Her seferinde beni buldu. Doğuya kaçıyordum hep oraya benden önce gitmiş oluyordu. Batıya gidiyordum yine benden önce gitmişti. Sonra beni sevdiğini söyledi ama yakalasa zarar verecek gibiydi. O yüzden kaçıyordum. En sonunda onu önceden ben fark ettim saklandım bu sefer beni bulamadan ağlayarak uzaklaştı . Üstelik bu sefer cildinde kırbaç izleri vardı. böyle bir rüya gördüm. Ayrıca bu maymun iki katlı ev boyutundaydı.

Rüyada kırbaç görmek tabiri

Deniz merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında şu anda büyük bir yorgunluk yaşadığını ve bu yorgun döneminde birazda kafanın karışıklığı yüzünden yalan, ihanet ve / veya fesata karşı korumasız olduğunu anlatmakta senin iyi niyet ve güzel huylarını istismar edip aldatmaya kalkacak birine karşı çok dikkatli olman gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada kırbaç görmek ceza, mutsuzluk utanç ve suçluluk anlamına gelir. Bu rüya kötü niyetli durumları ya da talihsiz bir gelişmeyi gösterebilir.

Rüyada birini veya bir şeyi kırbaçlamak, kırbaçladığını görmek yaşamınız üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için daha çok egzersiz yapmak gerektiği anlamına gelir. Bu rüya daha fazla disiplin veya çevrenizin size karşı daha itaatkar olması gerektiğini düşündüğünüzü simgeler.

Rüyada kırbaçlanmak, kırbaçlandığını görmek aşırı kontrol altında olduğunuzu gösterir. Üzerinizdeki baskının istismar seviyesinde olabileceğini gösterir. Rüyada kırbaç yemek aynı zamanda cinsel çağrışımları simgeleyebilir. Belki de, cinsel yaşamınızda biraz daha heyecan ihtiyacınız olduğunu işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir