Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kireç Görmek

Rüyada kireç neye işarettir?

Rüyada kireç görmekBen rüyamda balkon yıkadım ama balkonda kireç vardı ve suyu dökünce kireç suyla karıştı ve balkon bembeyaz oldu ve balkonu çok zor temizledim, aynı rüyamda bana ev sahibimiz bir sepet dolusu beyaz yumurta verdi ve aldım, rüyamda çok ağladığımı evde son günlerim olduğunu görüyorum, sonra kocaman bir pasta yedim, bahçede resim çekildim ve babamdan sigara çaldım ama içmedim. Sabah kalktığımda yastığım ıslanmıştı çok ağlamışım. Teşekkürler yorumu ne zaman alırım kolay gelsin. 29, kadın, evli, en kadını.

Rüyada kireç görmek yorumu

Sema merhaba, rüyanız çok değerli bilgiler içeriyor. Rüyada balkon görülmesi kişinin içindeki arzular ile yüksek statü, prestij ve sosyal çevreni genişletmek dileğini simgeler. Sizin prestij ve yüksek kariye aradıgınızı gösterir. Balkon yıkamanız ise yaşamınızda beklediğiniz yaşam standardı, mevki, zenginlik konularında kimi eksiklikler olduğunu, bunun böyle olmasında sizin rolünüz bulunduğunu siz kabul etmeseniz de bunun böyle olduğunu simgeler.

Rüyada kireç görmek rüyayı gören kişinin arzularının gerçekleşmesine ve duygularına karşılık bulacağına delalet eder. Kireçle badana yapmak kişinin sıkıntılarının, dertlerinin sona ermesine, rahata kavuşmasına ve aydınlığa çıkmasına rivayet edilir. Bir şeyin üzerine kireç serpmek veya bir yeri kireçle kaplamak rüya sahibinin artık bir daha yeniden yaşamamak üzere bir takım olumsuz durumlardan uzaklaşmasına delalet eder. Yanmamış kireç görmek yeni bir işe adım atarken çok dikkatli olmak gerektiğini belirtir. Rüyada kireç taşı görmek şu anda yaşadığınız geçici sıkıntıların sizin için bir tecrübe olacağını, daha sonra zengin olarak, refah içinde yaşayacağınızı simgeler]

Balkondaki kirecin erimesi ve tüm balkonu kaplaması ilk bakışta olumsuz bir manzara sergilese de bunun manası hayırlara işaret olup sizin olumsuzlukları geride bırakıp feraha ereceğin günlere kavuşmanıza delalet etmektedir. Ev sahibini görmeniz sizin akılcı ve sorumluluk sahibi tarafınızı temsil etmekte ve böylece daima sorunları kolayca çözeceğinize işaret etmektedir. Beyaz yumurtalar sorunları çözdükten sonra ulaşacağınız bolluk ve berekete alamettir. Ağlamanız rahatlayacağınızı sembolüdür. Rüyanın devamında gelişen olaylar hayatta haram ve günahtan uzak durduğunuz sürece işlerinin yolunda gideceğine ve yakında hakkında hayırlı yenilikler olacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir