Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kireç Ocağı Görmek

Rüyada kireç ocağı neye işarettir?

Rüyamda koskocaman beyaz kayalıkların olduğu bir yere gitmişiz meğer oraları kireç ocağı imiş, kayaları söküp ezip kireç yapıyorlarmış. Grupça o kayalıkları resmini kara kalemle çizmeye çalışıyoruz ama adım atmak imkansız gibi, sonra resim öğretmeni beni övüyor “işte hayal gücünü kullanarak harika yapıyorsun” falan diyor, sonra canon fotoğraf makinem yere düşüyor ama hareket etmem imkansız, uçurumun üstünde duran kayalıkların üstündeyiz resmen, sonra bir anda kendimi çay ocağı gibi bir yerde buldum ve uyandım.

Rüyada kireç ocağı görmek tabiri

Rüyada kayalık görmek, kayalarla kaplı bir yer görmeniz sinirli, agresif, zaman zamanda aşırı inatçı davranışlarınız nedeniyle olayları zorlaştırdığını ve gereksiz yere kendinizi tehlikelere attığını simgeler.

Rüyada kireç ocağı  görmek iş yaşamı ya da özel hayatınızda yeni umutlar, yeni fırsatları temsil eder. Bu imkanı iyi değerlendirmeniz gerektiğini, sürenin kısa olduğunu işaret eder. Rüyada kireç fırını, kireç tesisi, kireç fabrikası da benzer anlamlar taşır.

Rüyada resim çizmek hayatınızın ve işinizin yolunda gittiğine, sizin memnun olduğunuza işaret eder. Bu rüyayı fakir birisi görmüşse hastalık, rüyayı zengin birisi görmüş ise iyiye yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda çevrenizde dost gibi yaklaşıp size zarar vermek isteyen insanların olduğuna işaret edebilir. Rüyada uçurum kenarı görmek, kendini bir uçurumun kenarında görmek Hayatınızda kritik bir noktaya geldiğinizi ve kontrolü kaybetme korkusu taşıdığınızı ifade eder. Rüyada çay ocağı görülmesi yaşamın dünyevi yönünü simgeler. Ailedeki fertler arasında yaşanan bir tartışma veya münakaşanın ortasında kalmak, hepsinin sıkıntı ve sorunları ile ayrı ayrı uğraşmak işareti olup aynı zamanda sevilen bir kişiyle vedalaşmak, iş yaşamı hakkında alınan bir karar sonucu pişman olmak, sorunlu bir kişiyle ilişki yaşamak ve yaşanılan muhitte ortaya çıkan bir tartışma yüzünden başka bir semte taşınmak şeklinde rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir