Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kırık Ayak Görmek

Rüyada kırık ayak görmek neye yorulur?

Rüyamda patronumu ayağı kırık bir köşede oturmuş beni gülümseyerek izlediğini gördüm. Son zamanlarda oldukça sıkıntılı bir dönem yaşıyorum, bunun bir etkisi var mı bilmiyorum ama yorumlarsanız sevineceğim teşekkürler.

Rüyada ayağı kırık birini görmek tabiri

Turgay selam, rüyanda patronunu görmüş olman, iş yaşamında bazı sorunları ya da zorlukları temsil eder.

Rüyada kırık ayak görmek genellikle niyetlenilen bir işle, eylemle ilgili mesajlar verir. Kendi ayağının kırıldığını görmek rüya sahibi insanın yaşamında çok fazla bilinmeyen olduğunu gösterir, bunun bilinçsiz davranışlara yol açtığını simgeler. Bir başkasının ayağının kırılması rüyayı gören kişinin kendini başkalarına yanlış tanıttığını ancak bunun sürekli başını ağrıtan olaylara sebep olduğunu ifade eder.

“Rüyada Kırık Ayak Görmek” için 6 yanıt

Ben yolda ailemle yürürken kaldırımda bir insanın ayaklarını gördüm, ayakları var diğer yerleri yok gördüm, ne anlama gelir, bilgilendirirseniz sevinirim.

rüyamda sağ ayağımının parmakları kırılmış ve namaz kılmak istiyorum kılamıyorum olarak gördüm teşekkürler

rüyamda birinin dövülerek sopayla bacağının kırıldıgını gördüm dövülen kişiyi ve döveni hatırlamıyorum ama gün içinde şehirde yaşanan bir olayı uyumadan önce çok düşündüm bu etkiyle görülmüş olabilir mi ya da tabiri nedir bu rüyanın

Rüyamda tanımadığım, hafif kel bir adam, üstü başı çok da iyi olmayan ve bacağı diz bölgesinden kırık olan bir adam görüyordum. Adam bacağının kırık olmasına rağmen yürüyordu. Bu yürüme normal olmasa da yürümeyi başarıyordu. Bu rüyanın yorumunu çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Slm benim bir ay önce ayagım kırıldı ve 1 aydır basamıyorum bebek kucagımdayken düştüm bebege bişey olmadı çok şükür ama benim 2 yerden ayagım kırıldı ve 2 defa rüya gördüm yürüyordum bunun anlamı ne olabilir lütfen cvpp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir