Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kırık Bıçak Görmek

Rüyada kırık bıçak görmek ne demek?

Rüyamda serseri ve hırsız bir gencin beni sıkıştırması üzerine kendi babasının ona kızmasını ama onunda babasına bağırarak uzaklaşmasını gördüm ardından biraz yürüdükten sonra bu gencin tekrar karşıma çıkıp bir anda elindeki keskin bir bıçakla üzerime koştuğunu gördüm ama boğuşma esnasında elindeki bıçağı gencin sırtına sokarak yaraladım Genç bana koşarken “senin yüzünden” diye bağırıyordu.

Rüyada kırık bıçak görmek yorumu

Celal selam, Rüyanız, gerçek yaşamınızda sizi kızdıran kimi durumlar olduğunu ve kesip kurtulmak istediğiniz bir şey bulunduğunu göstermektedir.

Rüyada kırık bıçak görmek, kırılmış bıçak kullanmak, kırık bıçak kullandığını görmek, kendinizi reddedilmiş, sosyal ve aile bağları kesilmiş hissettiğinizi ifade eder. Ancak bu düşüncenizin yanlış olduğunu anlayacaksınız demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kırık Bıçak Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda tanımadığım bir insanla saçma bir sebepten dolayı tartışıyordum. Elimde bir kırık bıçak vardı, “yapabiliyorsan al bıçakla” diye ona verdim, beni elimden bıçakladı, daha sonra ben başka bir bıçakla onu bacağından bıçakladım. Ne anlama geliyor simdi bu?

Rüyada kırık bıçak görmek
Ruyamda bir kac ay once beni cok kotu bir sekilde incitmis olan ve su an davasi gorulmeye baslanan bir insanin (erkek arkadasimin ailesinden) bana benim evimde bana ait bir kırılmış bıçakla saldirdigini ve kolumu yaraladigini gordum.
Hemen elinden bıcagi aliyordum ve bundan kurtulamayacagini onu hapse attiracagimi bagiriyordum. Benim de elimde bir bicak vardi ama korkudan ona karsi kullanamiyordum. Bu ne anlama geliyor olabilir? Narcissus

Rüyada bıçaklanmak, bıçaklandığını görmek ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder.

Rüyamda elimde 6-7 tane bıçak vardı. İçlerinden birini yere düşürdüm ucu kirildi. Sonra kaynanam kizacak bana dedim. Sonra da uyandim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir