Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kırık kaşık görmek

Rüyada kırık kaşık neye delalet eder?

Rüyam da gökyüzüne baktığımda havada bir kale gördüm, kalenin içinde insanlar yeri kazıp altın çıkarıyorlar ve o altınları büyük bir kuşa veriyorlardı, kuşa altın vermezsen kuş seni yiyordu, ben altın yerine bir kırık kaşık bulmuşum ve kaşığı o büyük kuşa vererek kaçtığımı gördüm, kuşun bir kaç kişiyi de yediğini gördüm, kuşun kocaman bir yılanı yediğini de gördüm, acaba ne anlama geliyor bana yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kırık kaşık görmek yorumu

Medine selam,

Rüyada gökyüzüne baktığını görmek içinizde taşıdığınız umutları, sahip olduğunuz yaratıcılık yeteneğini, barış ve ifade özgürlüğü özlemlerini ifade eder. Gökyüzü açık ise bunlara kavuşmak için elinizde yeterli olanak bulunduğunu ve onları kullanmanız gerektiğine yorumlanır. Gökyüzü kapalı ise bir üzüntü veya sorun içinde olduğunuzu haber verir. Rüyada kale görülmesi rüya sahibinin dileklerinin gerçekleşmesine, kötülük yapmak isteyen bazı kişilerin bir şey yapamayacaklarına işaret eder. Rüyada altın ile ilgili herhangi bir şey görmek maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

Rüyada kırık kaşık görmek gerçek yaşamınızda beslenme konusunda kimi tehlikelere, beslenmeden kaynaklanan sağlık sorunlarına dikkat çeken bir rüyadır.

Rüyasında kırık kaşık kullanmak, kırık kaşık kullandığını görmek aile yaşamının zedelenmesine neden olacak bir olayın yaşanmasına işarettir. Rüya sahibinin üzerinde çok hakkı olan bir kişi tarafından çok üzülmesine, bir hüsran yaşamasına ve ona harcadığı emekleri boşa çıkaracağına işaret eder.

Rüyanda kaşık kırmak, kaşık kırdığını görmek günah işlemek, masum insanların hakkına girmek olarak yorumlanır. Bu rüya sürekli insanların kötülüğünü isteyen ve etrafına fitne yayan kötü niyetli bir adama da işaret eder. Sürekli insanlar hakkında konuşan ve onları aldatan bu kimse çevresinde fitne çıkarır.

“Rüyada kırık kaşık görmek” için bir yanıt

Merhaba, ben kacarak evlendim iki ay oldu, simdi ayriyim 2 haftadir. Ruyamda esim evde evlendiğimiz icin bir yemek vermis (bu arada benim dugunum olmadi) sofrada benim ailem ve onun yakinlari vardı, yemek olarak etli salçalı yemek, esimde ayran yapiyordu sofrayi kuruyordu, birde aci biber turşusu. Herkes yemek yiyordu, ben yemek yemek istiyordum yiyemiyordum, kaşığım yoktu. Bu ne anlama geliyor? birde esim beni gormezden mi geliyordu galiba gormuyordu, ruyami yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir