Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kırık Pencere Görmek

Rüyada kırık pencere görmek nedir?

Rüyamda şimdi yaşadığım evimin bir odasının kırık penceresinden içeriye – rüyamdaki pencere çatı hizasında yani çatıya açılıyor dolayısıyla çatıdan giriyor eve – benden oldukça kısa, şişman, bereli ve sakallı (kahverengi) tanımadığım bir yaşlı adam giriyor içeri.

Ben oldukça endişeleniyorum korku olmasa da bir tedirgin halim var. Yaşlı dediğim bu adam elimden tutuyor sıkıca ve benden kendi oğlunu aramamı ısrar ediyor fakat ben aramıyorum. Yine aynı yerden biraz daha uzun boylu tanımadığım başka bir yaşlı adam giriyor ve arkama atlayıp beni kenetliyor ama onu pencereden çatıya atmayı başarıyorum. Öylece uyandım ve yorumunu merak ediyorum, yorumlarsanız sevinirim. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada pencereden birini atmak yorumu

Ebru merhaba, görmüş olduğun rüya hakkında oldukça değerli mesajlar vermektedir, umarım açıklamam yardımcı olur.

Rüyada kırık pencere görmek, kırılmış pencere veya pencerenin kırıldığını görmek yaşamınızda güvenlik açığı olduğunu veya resmi işlerinizde devletle bir sorun yaşadığınızı simgeler. Pencere konusunda rüyada pencere görmek sayfasında daya ayrıntılı bilgi bulabilirsin. Rüyanızda gördüğünüz yaşlı adam, uyanık hayatınızda üstünüzdeki yaşam zorlukları ile mücadelede başarılı olamamak, o sıkıntıları aşamamak korkusu içinde olduğunuzu temsil etmektedir.

Dikkat edilirse buraya kadar olan bölüm korkularınızı anlatmakta ancak adamın söylediğini yapmamanız ( oğlunu aramamak ) ve diğer yaşlı adamı pencereden atmanız sizin güçlü bir kişiliğe sahip olduğunuzu, hangi şart altında olursa olsun istemediğin şeyi yapmamak konusunda kararlı olduğunu ve tüm korku ve zorlukları aşacağını temsil etmektedir. Kaygısız ve başarılı yaşam dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir