Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kırık Sıralar Görmek

Rüyada kırık sıralar görmek neye işarettir?

Merhabalar, ben gördüğüm bir karmaşık rüyanın yorumu konusunda size ulaşıyorum, şimdiden teşekkürler. Bugün gördüğüm rüyamda aslında biraz dizilerden etkilenmiş olabilirim, ancak aklımı karıştıran bir yanı var. Rüyamda sanırım bir saray mensubuydum. Evim olmadığını bildiğim bir yerde, güzel kıyafetlerle kalabalık bir grupla güzel bir akşam yemeği yiyorduk.

Aniden benim karşımdaki kapısı kapalı odanın ışığının yanıp söndüğünü gördüm. Ancak günümüzün lambaları gibi anahtar açıp kapatma sesini de duyuyordum. Bunu görünce irkildim çevremdekilere gösterdim ancak kimse tepki vermedi. Ardından yine aynı evde bir hayal gördüm, tamamen günümüz zamanında boş bir ilkokul sırasından başlıyordu. Sıranın bir kişilik kısmı kırıktı, ardından lise ve üniversite sınıflarına geliyordu görüntü, hepsinde 1 kişilik yer sürekli kırık veya eksikti.

Ardından görüntü sınıf kapısına geldi ve bir çığlıkla ortadan kayboldu. Bu hayali sarayda veya köşktü bilemiyorum birine yorumlattım, bana okul yıllarımın, okulda yaşayacağım bir şeyle o çığlık gibi faciyayla sonuçlanacağını söyledi. O zamanda yaşca 25 civarındaydım, yani okul yıllarım bitmek üzereydi. Şimdi uyandığımda fark ettim ki ben o kırık sıralar, sandalyeler olan rüyamı 2. kez görüyorum. Bu sene içinde. Özellikle merak ettiğim kısım bu. Yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler. Gönderen Gizem.

Rüyada kırık sıralar görmek nasıl yorumlanır?

Sevgili Gizem, sizin gibi değerli okuyucularımız olduğunu görmek bizi mutlu ediyor, yaptığımız çalışmadan zevk alıyor, bildiğimiz ancak hiç dikkat etmediğimiz kimi şeylerin farkına yeniden varıyoruz. Haklısınız, rüyanızda günümüz dizilerinin de bir miktar etkisi var ancak bu etki bilinç altınızdaki kimi duyguları harekete geçirmiş ve beyniniz uykuda bu konuyu işlemeye başlamış.

Bana göre rüyanız, hayatınızdaki bir pişmanlığı ya da eksikliği ifade etmekte. Rüyanızdaki kırık sıralar ve sandalyeler aldığınız eğitim hakkında “keşke bu okulu ya da bölümü okumasaydım veya kendimi derslerime iyi verip daha başarılı olsaydım” şeklinde bir yüzleşmeyi, pişmanlığı ya da iç muhasebeyi temsil etmektedir. Lütfen düşüncelerinizi ekler misiniz?

Rüyanın unsurları : karmaşık rüya, saray, güzel kıyafetler, kalabalık, akşam yemeği, anahtar, ilkokul, okul sırası, lise, üniversite, sınıf kapısı, çığlık, köşk, kırık sıralar, sandalyeler.

“Rüyada Kırık Sıralar Görmek” için bir yanıt

Yorumunuz için teşekkürler.Gerçekten yanıt bile beklemiyordum ilk size mail attığımda,bu kadar ilgili olmanız beni çok şaşırttı.Ayrıca çok kısa bir süre içinde geri dönüş aldım.

Yorumunuza inanamadım “hayatınızdaki bir pişmanlığı ya da eksikliği ifade etmekte.”kısmı şu sıralar tamamen doğru.Aslında çok da önemsemediğimi düşündüğüm bir konuyu aslında kafama takmışım.

Üniversite hayatımda ilk defa bir vize dönemine çalıştım ve şu notların açıklandığı dönemde çalışmasaydım da aynılarını alırdım dediğim notlar aldım ve hayal kırıklığı içindeydim.Pişman olmasam da bölüm olarak da şunu seçebilirmişim diye düşündüğüm çok zaman oldu bu aralar.

Siteyi daha sık ziyaret etmeyi düşünüyorum.İlginize tekrar teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir