Kategoriler
Sayılar

Rüyada Kırk Bir Görmek

Rüyada kırk bir görmek ne anlama gelir?

Rüyamda Gavs-ı Sani Hazretlerini gördüm. Bir pazar yerinin alt katında vaaz verdi. Sonra Gavs Hazretleri, babam ve birlikte çıktık, servise bindik, Gavs en arkaya gitti 41 numaralı koltuğa oturdu, ben hemen önünde cam kenarındaydım. Onun önünde olmak saygısızlık olur diye servis durduğunda ona dönüp “ön tarafa oturun” dedim, bana “yok ben burada iyiyim” dedi, sonra servisten indi ve bir daha binmedi, sanırım bana küstü, ben içimden çok pişman oldum, peşinden yürüdüm, sonra uyandım. Lütfen rüyamı yorumlayın, çok korktum.

Rüyada kırk bir sayısı tabiri

Kübra merhaba, rüyada korkacak bir şey göremedim ama demek ki iç dünyanda bir korku meydana geldi. Lütfen ilk önce Rüyada Gavs-ı Sâni Şeyh Seyyid Abdûlbâki Hazretlerini görmek sayfasını okuyun.

Senin rüyanda faklı olan iki konu var; birincisi 41 numaralı koltuğa oturması ve oradan memenun olmasıdır. Rüyada kırk bir sayısı kutsal bir iş birliği ifadesi olup 41 sayısı görmek aynı zamanda ilahi bir mesaj taşıyarak hayırlı bir evliliğe işaret eder..

Diğer konu ise sana küsmesidir ki buda gerçek hayatında yaptığın bir hata veya işlediğin bir günahı gözden geçirmen gerektiğini temsil edebilir.

 

“Rüyada Kırk Bir Görmek” için 10 yanıt

Paraya benzer bakırımsı renkte çeşitli boylarda en kucugunun uzerinde 41 rakami cok acik bir sekilde gozuktu ardindan 25000 sayisini duydum.

Enver merhaba, rüyanıza sağlıklı yorum yapılabilmesi için rüya gönder sayfasında gönderilmelidir. Gördüğün rüya gerçek hayatında faydasız işlerle vakit kaybetmeye veya boş söz duyacağına işaret ederken hak etmediğin bile bile kutsal bir iş birliği veya ilahi bir yardım beklediğini işaret edebilir. 25.000 sayısı hakkında bir şey söylemek zor. Kafan maddi meseleler ile doluysa onun yansımasını gösterebilir.

Merhaba, rüyamda kisa süre önce ayrildigim,cok sevdigim erkek arkadasim bana veda ederken bozuk para veriyor..
Birinin üzerinde 41 yaziyor.Bunu benden aldigini ve geri vermek istedigini söylüyor..Lütfen bunun anlama geldigini yazarmisiniz. Sevgiler Mine

Ruyamda 41 sayısını gordum bir kisi bana 41 tlye kontor yuklemisti ve kasiyer bana ayni sekilde 41 liralık kontor hattiniza yuklenmistir dedi anlami nedir acaba?

Buse merhaba, burada kırk bir sayısı ve bebek terimlerinin bir arada analizi yapmak ve bu bilginin sizin için ne ifade ettiğini tespit etmek gereklidir. Kırk bir sayısının açıklaması sayfada yer almaktadır. Lütfen bebek rüya analizi sayfasını da inceleyin.

Ruyamda 41 yasinda olecegimi bama soruyolar kac yasinda oleceksin diye 41 yasinda diyorum lutfen ruyami yorumlarmisiniz

Merhaba rüyamda görüyorum çok güzel bir eve giriyorum sevdiğim bir arkadaşım var kız kendisi koltukta oturuyor bende gidiyorum ayağının dibine oturuyorum. Sonra televizyonda film izlemeye başlıyoruz beraber. Ben onun ayaklarını ovalıyorum ayakları çok güzel.. Sonra filmde bakıyorum kadının bir tanesini kuşlar sarmis etrafını ve can çekişiyor. Aynı filmde 2 tanede at görüyorum. Atın bir taneside can çekişiyor diğeri normal duruyor. Çok korkarak uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir