Kategoriler
Sayılar

Rüyada Kırk İki Görmek

Rüyada kırk iki görmek neye delalet eder?

Ben 28 yaşındayım, bekarım, özel güvenlik olarak çalışıyorum, açık öğretim okuyorum. Rüyamda girmiş olduğum sınavda 42 puan aldığımı görüp çok üzülüyorum.

Yanımda lise arkadaşım Ferhat varmış, ona “ne kadar da çok çalışmıştım, çok umutluydum” diyorum, o da bana “çok üzülme, yeni sınavda başarırsın” diyerek teselli veriyor. Acaba bu rüya ne anlama gelir? yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler, saygılar.

Rüyada kırk iki sayısı görmek yorumu

Serhat merhaba, lütfen ilk önce sınav nedir? sınava girmek neye işarettir? konularında rüyada sınav görmek sayfasını inceleyin. Rüyada kırk iki sayısı görmek anlayış eksikliği simgesidir. Rüyada 42 kişinin sevdiklerini üzdüğünü, onları kırdığını gösterir ve gelecekte büyük sıkıntılar yaşamamak için dikkatli olması gerektiğini işaret eder. Rüyada teselli edilmek kendini depresif hissettiğini gösterir ve dış dünyanın tehlikeleri karşısında sığınacak bir barınak, güvenilir bir yer ya da bir şey ya da birini aramak simgesidir, bakınız rüyada teselli görmek sayfası.

“Rüyada Kırk İki Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda eski mahallemizde toprağa yarı gömülü beyaz kutu içinde tarihi eser ve bozuk para gördüm, tabi bunlar ayrı kısımdaydılar. Bozuk paraları cebime koydum, toplam 42 lira olduğunu hatırlıyorum. Sonra tarihi eserleri kazmaya çalıştığımda Eski Nazi Almanya’sıyla Alakalı parçalar gördüm, bunlar ne anlama geliyor? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyamda bir grup toplanmıştık.Boyle cami üst kati inziva yeri gibi eski merdienve kapıların olduğu yerde.Diz çökmüştük.Birden ben uçarak o yüksek oracığa alındım.Kirkikinci hoca seninle görüşecek dedi bir ses.digerleri çağırılmadi.Duvarlar bembeyaz kapı ve pencere ahşap yemyeşil küçücük bir odaydı şimdi Kırkikinci hoca geliyor dediler.Heybeti öyle odayı kapladı ki korkumdan sıçrayarak uyandım.Kirkinci hoca diye bir hoca var biliyorum da Kirkikinci hoca kim bilemedim. Hayrolsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir