Rüyada Kırk Sekiz Görmek

Rüyada kırk sekiz görmek neye çıkar?

Rüyamda bizim sokağın adının değişmiş olduğunu gördüm, rüyada ceylan sokak yazan tabela sökülmüş onun yerine 48. sokak tabelası asılmıştı. Bu ne zaman veya neden yapıldı diye birilerine sormak için etrafıma bakarken sokağın sonundaki bir apartmanın bahçesinden iki tane timsah çıktığını gördüm, timsahlardan bir tanesi dev gibiydi ve ağzında bir insan vardı, insanın yarısını yemiş kalanını çiğniyordu. O sırada çığlık atarak uyanmışım, annem babam heyecanla yanıma gelmişler, beni sakinleştirmeye uğraşıyordu.

Rüyada kırk sekiz sayısı görmek tabiri

Rüyada sokak tabelası görmek rüya sahibi insanın özel yaşamına  dikkat etmesi ve içinde bulunduğu bazı hatalı davranışlardan uzak durması gerektiğine işaret ederken bunu yapmadığı takdirde yolunda giden işlerin bozulabileceğine, iş hayatında başarısızlığa yol açacağına işaret eder, bakınız rüyada tabela görmek sayfası. Rüyada kırk sekiz görmek kendine güven eksikliği veya kaynaklarınızın yetersizliği simgesidir. Rüyada 48 yaşamda arzu ettiğiniz uzun ömür, zenginlik ve mutluluk için kimi şeylerin eksik olduğunu gösterir

Rüyada timsah görmek hayatınızdaki hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder, bu olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Bir timsahın bir insanı yediğini görmek reel hayatta çok tehlikeli birinden sakınmanız gerektiğini işaret eder.

Etiketler:

“Rüyada Kırk Sekiz Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Rüyada 48 sayısını görmek ve havale yapmak
    33 yaşındayım, evliyim, ticaretle uğraşıyorum. Rüyamda 48 rakamını gördüm. Bankadan 48 rakamıyla ilgili bir havale yapmaya çalışıyordum, birkaç defa yapmama rağmen havale olmadı. Rüyayı bu şekilde hatırlıyorum. Ticarette bayağı sıkıntılar yaşadım, tabiri caizse battım ve borçlarım var. Sonra hangi işi yapsam ya olmuyor ya yarıda kalıyor. Basiretim bağlanmış gibiyim, odaklanamıyorum. Tam konsantre olduğumda sağdan soldan bankalardan borç için arayanlar dolayısıyla şevkim kırılıyor moralim bozuluyor. İş yapma hevesini kaybediyorum. İşler noktasında kararsızım, borçlar beni çok yoruyor ve üzüyor. Hep bir çıkış noktası arıyorum. Gece gündüz hep aklımda. Ruh halim böyle.

  2. Rüyamda son takımı 48 olan numara aradı arayan eski sevgilimdi tanıma geldi bende tiyatrodan çıkmışım konuştuk biraz sonra kardeşim kuzenlerim hareketime kızdılar annemse savundu araba sürüyorum kardeşim kaza yapacaksın deyince gittiğim yoldan gri döndüm aynı numaraya mesaj attım geleceksen mesaj at diye ben numaranın sahibiyi deyip kapattı düğün gitmek.icin hazırlandım topuzunu beğenmediğim için bozmaya çalıştım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir