Kategoriler
Sayılar

Rüyada Kırk Üç Görmek

Rüyada kırk üç sayısı neye delalet eder?

Rüyamda rahmetli annem dirilmiş ve ablama gelmiş, ablama “siz yeni ev aldınız, sizin paraya ihtiyacınız vardır, zor günler için sakladığım altınları alın bozdurun, kullanın” diyor, ben de anneme “ama anne neden hepsini ablama veriyorsun? bizimde paraya ihtiyacımız var” diyorum. Bu rüya çok kafama takıldı? ne demek istemiş olabilir?

Rüyada kırk üç görmek yorumu

Şerife merhaba, rüyada rahmetli annenin dirildiğini görmek annenize özleminizi gösterirken aynı zamanda da henüz  onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Bu konuda geniş açıklamayı rüyada ölmüş anneyi görmek rüya tabiri sayfasında okuyabilirsiniz.

Rüyada altın görülmesi ümit, iyi sıhhat demektir ya da rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir. Bakınız rüyada altın görmek sayfası.

Rüyada gördüğün, annenin ablana verdiği altınların 43 tane olması aslında sizin hakkınızda güzel şeyler işaret etmektedir. Çünkü rüyada kırk üç sayısı sıkıntıların bitmesine işaret ederken rüyada 43 aynı zamanda zor bir işin ardından mesleki ve kişisel hayatta başarılı olacağınızı belirtir.

“Rüyada Kırk Üç Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bu temmuz ayının 43 ünde öleceğimi söyleyen bir ses duydum ama rüyada da farkındaydım 43 diye bir gün yok ki diyordum sonra bir dolunay görüyordum parlıyordu sonra bir ses yine merak etme günahların affoldu diyodu sonra internet sayfama öleceğim günü yani ayın 43 yazacaktım kimse ölüm günümü bilmese bile burdan öğrenir herkes diyordum ama yazmıyordum da bu rüyanın tabiri nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir