Kategoriler
Sayılar

Rüyada Kırk Yedi Görmek

Rüyada kırk yedi sayısı neye işarettir?

Ben rüyamda babamın köyünde bir ahır gördüm, ahırın kapısında 47 kapı numarası yazıyordu, 47 numarayı çok iyi hatırlıyorum çünkü rüyamda “hayret, ahıra bile numara vermişler” diyordum. Ahırda iki tane ineğin doğum yaptığını gördüm, biri ahırın içinde diğer ahırın dışında doğurdu. Ben dedemle içerideki ineğin doğumuna yardım ederken dışarıdaki inek kendi başına doğurdu.

Bu sırada dışarıda doğan yavrunun bir yaratığa benzediğini gördüm ve çok korktum. Bu bu rüyayı gördükten sonra sabah uyandığımda dudağım uçuklamıştı, bu ne anlama geliyor acaba? yorumlarsanız çok sevinirim hayırlı günler.

Rüyada kırk yedi görmek tabiri

Zehra merhaba, rüyada ahır görmek rüyayı gören kişinin verdiği bir sözü yerine getirmesi gerektiğini ya da haramı işaret eder, haram mal sahibi olacağı anlamına gelir. Rüyada kırk yedi görmek ölümü simgeler, rüyada 47 tehlikeli bir rüyadır ve çoğu zaman bir tanıdığın veya bir aile üyesinin ölümüne rivayet edilir. Rüyada gördüğün doğum yapan inekler yaşamınızda iki konuda yeni bir başlangıcı, yeni bir dönemi ifade etmektedir.

“Rüyada Kırk Yedi Görmek” için 3 yanıt

Merhabalar, rüyamda işyerimdeki amirin ayakkabı numarasını 47 olarak net bir şekilde gördüm, hatta amirim kendisi söyledi “45 artı 2 benim ayakkabı Numaram” dedi, sonra ayakkabasını kaldırarak bana gösterdi 47 yazıyordu çok net bi şekilde hatırlıyorum.

eski patronumu görüyorum selamlasiyoruz çok şık bir takım elbise var üzerinde ayrıca aynı şirketteyiz sirket yeni hersey yeni yerdeki graNit taslar pırıl pırıl parlıyor bir arkadaşımada selam söylüyor. Mesai bitmiş oluyor asansöre yöneliyorum.Asansörün 47.katta olduğu yazıyor bende beklemek istemiyorum dışarı çıkıyorum şirket çok büyük olduğu için başka kapıdan çıkmışım 3 tane köpek var 3 ude bağlı 2 si oturuyor bir tanesi havliyordu ama bana zarar veremedi.ruyami yorumlarsanız sevinirim

Rüyamda tartıya çıkıyorum ve gerçek kilom 47 olmadığı halde 47 sayısını görüyorum benim babannem öldü 6 martta sık sık rüyama giriyor bu sefer ki rüyamda da daha öncekiler gibi aslında ölmemiş ama herkes onu öldü sanıyordu ben mutlu olsun diye babanne seninle mi yatsam dedim o da döşeği seriyorum yere dedi yok yok babanne uğraşma sen dedim babannem bizimle yaşardı evimiz iki katlıydı odasına gidince çok mutlu olurdu rüyada da onu mutlu etmek için beraber yatmayı teklif ettim sonra alt kattan üst kata abdesten çıkıyordu elinde minder vardı bi de portakal yediğimizi hatırlıyorum bi de kapıyı kitle dediğini neyse bu rüyayı gördüğüm esnada yan odaya gidip tartıya çıkıyorum ve 47 sayısını görüyorum bu rüyayı bana yorumlamayı bilen birisi yorumlar mı lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir