Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kirli Deniz Görmek

Rüyada kirli deniz görmek neye işarettir?

Rüyamda tanımadığım kişiler gördüm, bu kisiler beni denize girmek için çağırıyor, bende “hava çok sıcak zaten, birazdan geliyorum” diyorum ama deniz uzaktan temiz görünürken, tam denize girecekken bir anda denizi kirli görüyorum denizi ve denize girmekten vazgeçiyorum. “Neden denize girmiyorsun” dediler, bende “deniz pis” diyorum, bana “hayır, deniz temiz bak” diyorlar ama ben hala gösterdikleri denizin suyunu pis görüyorum “hayır denizin suyu sizin gösterdiğiniz gibi temiz değil, siz nasıl temiz giriyorsunuz” diyorum.

Kumların deniz suyuyla ıslanmış yerlerine doğru uzaklaşıp gidiyorum. Islak kumların içinde bir çukur kazıp içine su dolduruyorum. Sonra “orası pis, kazdığım çukur olan burası temiz, artık benim gireceğim deniz burası, siz orada kalın” diyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 25, Kadın, Dul, Çalışmıyor.

Rüyada kirli deniz görmek yorumu

Rüyada kirli deniz görmekRüyada gördüğünüz yabancı kişiler esasında sizin şu anda aşırıcı kuşku dolu duygular yaşadığınız bir yaşam evresi içinde olduğunuzu, bu şüpheci duygulardan kurtulduğunuz anda başarı ve mutluluk dolu günlerin sizi beklediğini haber vermektedir. Yani ölçülü olmak üzere insanlar güvenin demektedir.

Rüyada deniz görmek temel olarak kişinin bilinç altından gelen güçlü sinyalleri temsil eder ve bu sinyallerin farkında olması onlara kulak vermesi gerektiğine rivayet edilir. Denizin kirli olması ise kişinin bazı tahminlerinin gerçekleşmediğini ifade eder, bazı öngörülerin yerine gelmeyeceğini ve arzuladığı zevklerden bir süre mahrum kalacağına yorulur.

Rüyanın son kısmında gelişen olaylar ise sizin hala bazı tahminlerinizin gerçekleşeceğini inatla beklemeye devam ettiğini, inandığınız şeyden şaşmadığını anlatmaktadır.

“Rüyada Kirli Deniz Görmek” için bir yanıt

Rüyamda denize atlıyorum içerisi berrak,balıklar masmavi ama kafamı kaldırıp denizin yüzeyine baktığımda simsiyah asfalt gibi birşey.tekrar içine yüzüyorum. Aynı temizlikte.ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir