Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kirli Kaşık Görmek

Rüyada kirli kaşık görmek neye delalet eder?

Rüyada kirli kaşık görmekBen rüyamda hayattayken hiç görmediğim rahmetli dedemi beyaz bir elbise içinde gördüm, önce onu o kıyafetle görünce korktum. Bir elinde kirli kaşık diğer elinde şeker ve su vardı. Yanımdaki kuzenime onları uzatıp “Emel’e söyle bu kaşığın yıkasın kullansın, bu şekeri yesin bu suyu da üzerine içsin” dedi ve aniden kayboldu. Kuzenim de benim gibi donup kalmıştı, hiç bir şey söyleyemedi. Acaba dedem bana ne demek istedi. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Rüyada kirli kaşık görmek yorumu

Emel selam, bu çok değerli rüyayı dostlarımızla paylaştığın için teşekkür ediyorum.

Rüyanda rahmetli dedeni görmüş olman gerçek hayatında yaşamakta olduğun bir sıkıntıdan nasıl kurtulacağın hakkında akıl danışmak istediğin bilge birine ihtiyaç duyduğunu simgelemektedir. Dedenin beyaz kıyafetler içinde olması onun mekanının cennet olduğuna rivayet edilir.

Rüyada kirli kaşık görmek rüyayı gören kişinin sağlık durumu hakkında bilgi verir ve çoğu zaman bir uyarı anlamı taşır. Kirli kaşık kullanmak, kirli kaşık kullandığını görmek kişinin kendi sağlığı konusunda duyarsız olduğunu ve bu duyarsızlığın onun için ciddi tehlikeler yarattığını işaret eder. Dedenin “Emel bu kirli kaşığı yıkasın” demesi senin sağlığına dikkat etmeni ikaz etmektedir.

Rüyada şeker görmek hayatta özel anları ve mutluluğu ifade eder. Su görmek kişinin iç dünyasından gelen ve hakkında hayırlı şeylere işaret eden sinyallere daha fazla değer vermesi gerektiğine yorumlanır.

Sonuç olarak dedenin söyledikleri sağlığına dikkat ederek hayatın tadını iyi çıkarmak ve arada kalbinin sesini ihmal etmemek gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir