Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kirli Sakallı Adam Görmek

Rüyada kirli sakallı adam görmek ne demektir?

Merhaba, ben dün gece rüyamda arkadaşlarımla yolda yürürken 2 ya da 3 ,tam hatırlamıyorum, adamın gelip bizi kandırarak kaçırmak istediğini gördüm. 1 tanesinin yüzünü de çok net gördüm hatta beyaz tenli, kumral, kirli sakallı, açık renk gözlü bir adamdı. Oldukça korkmuştuk. Ben arkadaşlarıma komut veriyordum ve biz bir anda koşmaya başlıyorduk öyle kurtuluyorduk.
Sonra bir anda kendimi bir kilisede Rum bir arkadaşımın, orada aynı isimde başka bir erkek de vardı ve bunlar rüyamda kuzendi, dedelerinin öldüğünü ve şu an cenazesinin olduğunu söylediler. Ben de onlari yalniz birakmamak icin cenazeye katildim. Cenazede tabutu aciyorlardi ve icine bir bebek koyuyorlardi bebek canliydi. Bunun amaci olen kisiden eksilen yillarin bebege gecmesi icinmis. Bu da beni oldukca korkutmustu. Ruyamin sonunu getiremedim cunku kendimi uyandirdim cok fazla korkunca. Yorumlarsaniz cok sevinirim.  18 yasindayim, universite ogrencisiyim ve bekarim. Tesekkurler. Yildiz

Rüyada kirli sakallı adam görmek neye yorulur?

Rüyada kirli sakallı adam görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında dost ve arkadaşını seçerken daha dikkatli olması gerektiğini ifade eder, bakınız sakal rüya tabiri sayfası.

Rüyanızın ilk bölümünde sizi birilerinin kaçırmak istediğini görmeniz uyanık hayatınızda birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda yaşadığınız bu etki altından kurutulmak, kaçma gereksinimi hissediyorsunuz mesajı verir, aynen gerçek yaşamda okuldan kaçmak, işten kaytarmak gibi. Ancak kaçmak çözüm değildir şeklinde yorumlanır.

Rüya tabirlerinde rüyada kilisede olduğunu görmek  bekar kişi için, evlilik, evli ise ;çocuk sahibi olmak anlamına gelir. Fakat anladığım kadarıyla halen öğrencisiniz ve böyle bir durum yok. belki evlenme isteğini işaret edebilir. Ancak kilisede cenaze törenine katılmanız  gerçek yaşamınızda bir değişimi ifade etmektedir.

Cenaze merasiminde olanlar, reel hayatta içinde bulunduğunuz değişim döneminin zorluklarına, sıkıntılarına işaret etmektedir. Bu dönemde bazen size korku verecek ya da çok şaşırtacak şeylerle karşılaşabilirsiniz şeklinde tabir edilir.

“Rüyada Kirli Sakallı Adam Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, ben rüyamda evin odasında bir karış siyah sakallı temiz yüzlü 35-45 yaş civarlarında tanımadığım bir adamın 2 haftalık oğlumu sevdiğini ve sonrasında sakalını oğlumun yüzüne sürdüğünü gördüm ve sonrasında uyandım. Vaktiniz olursa gördüğüm rüyamın yorumunu bana yazarmısınız teşekkürler hayırlı günler.

Meriç selam, görmüş olduğun rüya oğluna olan düşkünlüğünü temsil ederken aynı zamanda onu kötülüklere karşı korumak konusunda daha da dikkatli olmak gerektiğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir