Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Akrep Görmek

Rüyada kırmızı akrep neye delalettir?

Merhabalar, rüyamda yüksek eski taş yapılı bir merdivenin tepesinde idim, aşağısı görünmeyen yüksek bir merdiven, merdivenin kenarındaki duvar oyuntusu içinde büyük kırmızı renkli bir kırmızı akrep vardı fakat akrebin kıskaçlarıyla arkasına uzanan gizli kanatları vardı, ben ona dokunmadan kanatlarını açtı fakat yerinden bile kımıldamadı yani bana dokunmadı, bende ona dokunmadım.

Bu rüyanın açıklaması nedir? melek tarafından 17.04.2013 / 10:26 tarihinde gönderilmiş. Rüyanın unsurları: eski bina, yüksek bina, merdiven, akrep, kırmızı akrep.

Rüyada kırmızı akrep görmek tabiri

Melek Merhaba,

Rüyada yeni yapı görmek, sağlam bina, güzel bina, bakımlı bina, ferah bina, yüksek yapı görmek iyidir, gelişimi ve büyümeyi işaret eder. Buna karşılık eski yapı görmek, çürük bina, çirkin bina, bakımsız bina, sıkıcı bina, alçak yapı görmek iyiye yorumlanmaz, geriye gitmeyi, küçülmeyi simgeler.

Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterirken her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı işaret eder. merdiven çıkmak güzel bir iş yapıp, ün ve yüksek makama ulaşmak olarak yorumlanır.

Rüyanızın en önemli unsuru duvar oyuntusu içinde gördüğünüz kırmızı akrep olup, Rüyada akrep, akrepler görmek, hiç ummadığınız bir acı ile karşılaşacağınıza işaret eder. Onun kırmızı renkte olması ise bir tehlike uyarısı olup, özellikle çevrenizdeki hilebaz, sahtekar bir kişiye karşı dikkatli olmanız gerektiğini, aksi takdirde bir zarar görebileceğinizi simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada akrep görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kırmızı Akrep Görmek” için 5 yanıt

rüyamda büyük bir çukurun içinde su göleti vardı, içinde büyüklü küçüklü kırmızı akrepler vardı, bu nedir?

Merhaba, rüyamda kapalı bir odanın içindeydim. Odada yengeçler ve akrepler vardı. Tam köşeye sıkışmıştım, yengeçler hemen yanımdaydı, akrepler uzaktaydı ve bana yaklaşmıyorlardı. Akrepler renkliydi başları yengeçler gibiydi ancak kuyrukları siyahtı.

Rüyamda kumun üzerinde uzanır vaziyette yim kum hareket ediyor ve bacağımda acı hissediyorum bir Akrep iğnesini defalarca bacağıma saplıyor Birtane daha aynı şekilde sonra büyük bir akrep oda sokuyor ellerimle silkeletiyorum sol kolumdanda sokuyorlar acılar içindeyim ayağı kalkıyorum kumun altında geldiklerini görüyorum dilim pelteleşmeye başlıyor başım dönüyor etrafında birileri var ölecek kestaneye götürün diyorlar derken uyanıyorum. Hayırlara vesile olsun saygılarımla

Rüyamda bir otobüsün içinde sanırım Arabistan taraflarında yolculuk yapıyordum camdan dışarı bakarken boş tarlada kırmızı akrepler gördüm sonra oradan uzaklaştı otobüs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir