Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Araba Görmek

Rüyada kırmızı araba görmek neye işarettir?

rüyada kırmızı arabaGördüğüm rüyamda yayla gibi bir yerden erkek arkadaşımla spor bir kırmızı araba ile gidiyorduk, arabanın benzin ışığı yandı, bir yerden benzin alalım derken yokuş aşağı inerken bir anda araç hızla kontrolden çıkıp aşağıya doğru inmeye basladı.

Tepelik bir yerde takla attık, bana bir şey olmadı ama erkek arkadaşım öldü, ben ağlayarak feryat figan bağırmaya basladım ama çevre yeşillik ferah bir yerdi, kazada kan yoktu ama erkek arkadaşım öldü. Gördüğüm rüya ya da kabus her neyse ne anlama geliyor. Sevdiği kişinin öldüğünü görmek ne demek.

İsim / Takma isim : gulse
Cinsiyetiniz : kadın
Yaşınız : 26
Medeni durumunuz : flört
Şu anki ruh haliniz : korkulu üzgün
Rüyanızın konusu : kaza
Anahtar kelimeler : kırmızı araba, spor araba, sevgilinin öldüğünü görmek

Rüyada kırmızı araba görmek nasıl yorumlanır

Rüyada kırmızı araba görmek, gerçek yaşamdaki heyecanlı ruh halini simgeler. Kırmızı araba sürmek, kırmızı oto, kırmızı araç, kırmızı otomobil görmek, almak, satmak veya kullanmak tehlikeyi seven, maceraperest bir karaktere sahip olduğunuzu simgeler. Kaza yapmış kırmızı araba görmek macera huyunuz yüzünden başınıza bir dert açılabileceğini simgeleyebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Buraya kadar olan bilgiler, sizin gerçek hayatınızda macerayı seven, heyecanlı bir ruh haline sahip olduğunuzu anlatırken rüyada kaza yapmanız hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacağını göstermektedir ( kan olmaması şartıyla )

Sevgilinin ölümü, sevgilinin öldüğünü görmek, sevgiliniz hakkında iyi haberler alacağınıza delalettir. Bakınız sevgiliyi görmek.

“Rüyada Kırmızı Araba Görmek” için 3 yanıt

ayni ruyayi bende gordum. tek fark ben muz, salatalik ve acur aliyordum. onlarda posete sigmiyordu. kocamanlardi. sanki hormonlu gibi.

Rüyada lüks kırmızı araba görmek
Ben rüyamda kıp kırmızı bir araba gördüm ve lüks arabaydı, yeniydi galiba heyecanım gerçek olacak.

Rüyada kırmızı arabayla denize uçmak
Öncelikle merhaba, ben rüyamda kendi kırmızı arabamızda idim ancak ön koltukta oturuyordum, sürücü koltuğu boştu, birden araba hareket etmeye başladı, bende bulunduğum koltuktan arabayı kontrol etmeye çalışmaya başladım fakat başarısız oldum ve arabayla birlikte denize uçtuk, sonra gözlerimi açtığımda hastanedeydim, ailem toplanmıştı ve sürpriz olarak bazı hediyeler gelmişti, Şimdiden teşekkür ederim, rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum, mutlu günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir