Rüyada Kırmızı Araba Sürmek

Rüyada kırmızı araba sürmek neye çıkar
İyi günler, benim için önemli olabileceğini düşündüğüm bir rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum.

Rüyamda cemaatle namaz kılıp camiden çıkıyordum (ikindi ya da akşam namazıydı sanırım) sonra sevgilimin kırmızı bir arabası oluyor, onu kullanıyorum kısa bir süre (normalde kullanmayı bilmiyorum) ve yanımda da okuldan erkek öğretmen arkadaşlarım oluyor.

Sonra sevgilim geliyor, o kullanmaya başlıyor, ben de arka koltuğa geçip gizlice gülüyorum, sanki bir fırsatı kullanmış gibi ama sevgilimin yüzü mütebessimdi.

Teşekkür ediyorum.

Takma isim : rüyacı
Yaşınız : 24
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : sevgilim yurt dışında,bu yüzden üzgünüm
Anahtar kelime : kırmızı araba, araba sürmek
Rüyada kırmızı araba sürmek neye yorulur
Rüyada namaz kılmak, insanın manevi yönüyle ilgili olumlu, güzel mesajlar verir. Bu rüya hemen hemen her Müslüman kişinin gördüğü rüyadır, çok hayırlıdır. Rüyada namaz kıldığını gören kimse Allah’in farzlarından birini yerine getirir, birisinden aldığı malı veya birisine olan borcunu öder, aynı zamanda günah, yanlış işlerden de sakınır.

Rüyada kırmızı araba görmek, gerçek yaşamdaki heyecanlı ruh halini simgeler. Kırmızı araba sürmek, kırmızı oto, kırmızı araç, kırmızı otomobil görmek, almak, satmak veya kullanmak tehlikeyi seven, maceraperest bir karaktere sahip olduğunuzu simgeler. Kaza yapmış kırmızı araba görmek macera huyunuz yüzünden başınıza bir dert açılabileceğini simgeleyebilir. Bakınız araba sayfası.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

5 Yorum yapılmış

 1. Mert dedi ki:

  Rüyada ehliyetsiz araba kullanmak
  Öncelikle merhaba;
  Babam beni rüyasında kırmızı renkli jip türü arabayla hızlı bir şekilde giderken görmüş ve arkamdan da “çok hızlı gitme diye” bağırmış.
  17 yaşındayım ve ehliyetim yok. Yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Mert merhaba,
   Rüyada araba kullanmak, araba sürmek, araba kullandığını, araba sürdüğünü görmek aracın sert veya yumuşak gidişine bağlı olarak hırsınızı ve hayatınızı yönlendirme yeteneğinizi gösterir.
   Arabayı çok sert kullanmak veya hızlı araba kullandığını görmek iç dünyanızda halletmeniz gereken bazı sorunlar olduğunu, kendinize güven sorunu yaşadığınızı ifade eder.

 2. minel dedi ki:

  Rüyada eşinin kırmızı araba kullandığını görmek
  Rüyamda eşim bir kırmızı araba kullanıyordu, eşimin kırmızı arabasına bindim, arka koltuğa uzandım ve uyumak istedim. Koltukta onun cüzdanını buldum, karıştırmak istediğimde, o döndü bana “ne karıştırıyorsun” dedi ve arabayı sürdü. Biraz gittik ve park yaptık, o birden kayboldu ve yine ortaya çıktı beni yanına çağırdı ve bana sarıldı ve orada duran birileriyle beni tanıştırdı. Sonra uyandım. Biz eşimle ayrı yaşıyoruz, bu rüyanın manası ne olabilir?

 3. duru karlı dedi ki:

  Rüyada kırmızı araba sürmek
  Rüyamda bir kırmızı araba sürüyordum, ama arba benim değildi, bu ne anlama geliyor?

 4. asil gül dedi ki:

  Rüyada ölmüş birinin kırmızı araba kullandığını görmek
  Ben rahmetli amcamın oğlunu ilk kez rüyamda gördüm ve kırmızı bir araba kullanıyordu, amcam da yanındaydı ama ben arabanın içinde değildim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*