Rüyada kırmızı araba sürmek

Rüyada kırmızı araba sürmek neye çıkar
İyi günler, benim için önemli olabileceğini düşündüğüm bir rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum.

Rüyamda cemaatle namaz kılıp camiden çıkıyordum (ikindi ya da akşam namazıydı sanırım) sonra sevgilimin kırmızı bir arabası oluyor, onu kullanıyorum kısa bir süre (normalde kullanmayı bilmiyorum) ve yanımda da okuldan erkek öğretmen arkadaşlarım oluyor.

Sonra sevgilim geliyor, o kullanmaya başlıyor, ben de arka koltuğa geçip gizlice gülüyorum, sanki bir fırsatı kullanmış gibi ama sevgilimin yüzü mütebessimdi.

Teşekkür ediyorum.

Takma isim : rüyacı
Yaşınız : 24
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : sevgilim yurt dışında,bu yüzden üzgünüm
Anahtar kelime : kırmızı araba, araba sürmek
Rüyada kırmızı araba sürmek neye yorulur
Rüyada namaz kılmak, insanın manevi yönüyle ilgili olumlu, güzel mesajlar verir. Bu rüya hemen hemen her Müslüman kişinin gördüğü rüyadır, çok hayırlıdır. Rüyada namaz kıldığını gören kimse Allah’in farzlarından birini yerine getirir, birisinden aldığı malı veya birisine olan borcunu öder, aynı zamanda günah, yanlış işlerden de sakınır.

Rüyada kırmızı araba görmek, gerçek yaşamdaki heyecanlı ruh halini simgeler. Kırmızı araba sürmek, kırmızı oto, kırmızı araç, kırmızı otomobil görmek, almak, satmak veya kullanmak tehlikeyi seven, maceraperest bir karaktere sahip olduğunuzu simgeler. Kaza yapmış kırmızı araba görmek macera huyunuz yüzünden başınıza bir dert açılabileceğini simgeleyebilir. Bakınız araba sayfası.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir