Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kırmızı Arabaya Binmek

Rüyada kırmızı arabaya binmek neye işaret eder?

İyi günler. Dün gece rüyamda daha dün ayrıldığım ve acısını çektiğim erkek arkadaşımı gördüm. Dün geceden beri mutsuzum, hüzünlüyüm ve çok pişmanım. Onca duamdan ve dileklerimden sonra.

Rüyamda erkek arkadaşımla yine eskisi gibi mutluyuz, geziyoruz, eğleniyoruz. Kırmızı renkli, üstü açık, temiz ve pahalı bir arabaya biniyoruz. O arabanın ona ait olduğunu öğreniyorum, fotoğraflar çekiliyoruz, sarılıyoruz, gülüyoruz. Sonra o bana bir şey dedi “bu sefer onu bana vereceksin, söz mü” diye, bende “söz” dedim. Beni kucağına aldı, yokuş yukarı arnavut kaldırımlı eski yapıların olduğu dar bir sokaktan geçtik, sonra geri döndük.

Geri döndüğümüzde beni kucağında taşıyan kişi birden değişti ve benden 5 yaş küçük kuzenim oldu. Akrabamın evine gittik kuzenim bana aşk sözleri söylüyordu. Resimlere bakmak istedim, yok edecektim çünkü onu istemiyordum. Resimleri ablasının aldığını söyledi. Ablasının yanına gittiğimde bana tavırlıydı. Bende “ben bir şey yapmadım o öyle düşünüyor” dedim. Oda bana “o çok kaptırmış kendini açıkla ona” dedi “seni sevdiğini söylüyor, üzülmesin” dedi ve aramızı düzelttik. Resimleri aldım baktım. İçlerinde benim küçüklük fotoğraflarım vardı. Yorumlarınız için teşekkür ederim. 25, Kadın, Bekar, Ev hanımı

Rüyada kırmızı arabaya binmek neye yorumlanır?

Değerli arkadaşım, göndermiş olduğun rüya tam anlamıyla bir eski sevgili, eski arkadaş rüyası olup iki açıdan incelenebilir.

Birincisi yaşanan büyük üzüntüsü olup, yorumlanmaz rüyalar grubunda ele alınabilir. Sevdiği, değer verdiği kişiden ayrılan insanlar ( bu ayrılık ta olabilir, ölüm de olabilir ) kaybettikleri kişiyi sık sık rüyalarında görüler ki siz daha ilk günden görmeye başlamış bulunmaktasınız. Bu rüyalar bir mesaj vermekten ziyade ayrılığın üzüntüsü, kaybetmenin acısını, onsuzluğa alışamamayı simgeler. Zamanla bu rüyalar seyrek görülmeye başlanır ve anlam kazanırlar.

İkinci bakış açısı ise ( ben buna katılmıyorum ama düşünceleriniz ile rüyanın tabiri örtüştüğü için yazmak istedim, belki faydası olabilir ) Rüyanız eski sevdiğini rüyada görmek olarak ele alınırsa kimi pişmanlık, iç hesaplaşma, vicdan azabına işaret ettiğine yorumlanır. Ancak aynı zamanda son pişmanlığın genellikle yarar sağlamadığını da belirtir.

İkinci bakış açısının geçerli olduğu kabul edilirse rüyanız ayrılma sebebiniz hakkında da  ipucu verebilir. Rüyadaki kırmızı araba sizin veya arkadaşınızın gerçek hayatta heyecanlı ruh haline sahip olduğunu gösterirken aynı zamanda tehlikeyi sevdiğini, maceradan hoşlandığını temsil etmektedir (burada net bir yorum yapamıyorum, birini maceradan hoşlanıyor diğeriniz sakinliği seviyorsanız bu çatışma sebebi olabilir). Arkadaşının sizi kucaklaması sizin daha fazla sevgiye gereksinim duyduğunuzu gösterirken, rüyada sizi kucaklayan kişinin dönüşte birden bire değişmesi birbirinizi tanıma konusunda henüz eksikleriniz olduğunu simgelerken bu aynı zamanda sizin bir değişim, gelişim dönemi içinde olduğunuzu niteler.

Rüyanızın son bölümü ise hayatınızda üzüntünüzü paylaşacak birine gereksinim duyduğunuzu ancak kafanızın karışıklığı yüzünden kimin kim olduğunu karıştırdığını ya da kiminle bunları paylaşacağına karar veremediğini göstermektedir.

“Rüyada Kırmızı Arabaya Binmek” için 4 yanıt

Rüyada kırmızı arabaya binmek
Rüyamda sevgilimle el ele giderken sevgilim birden bire kayboluyor ve ben onu ararken o beni bir kırmızı araba içine binmiş, beni çağırıyor, o kırmızı arabanın önünde 2 erkek, arkada 1 genç kız vardı, üstü açık son model bir arabaya bindik ve gidiyorduk, sonrasını hatırlamıyorum. Rüyada kırmızı arabaya binmek ne manaya gelir?

Rüyanız, sevgilinizin reel hayatta macerayı seven, heyecanlı ruh haline sahip olduğunu simgelemektedir.

Merhaba. Rüyamda evin önüne içinde bir ünlü erkek olan yeni bir kırmızı araba geldi ve park etti. Arkadaşımın düğünüymüş ve yemek hazırlıyorduk. Sözde arkadaşımın gelin arabası idi. Arkadaşım evli ve çocuklu bir bayan normalde. Teşekkürler.

Rüyada üstü açık kırmızı arabaya binmek
Rüyamda kırmızı bir arabadaydım ve yanımda kırmızı elbise giymiş çok sevinçli bir kız vardı, arabanın üstü açıktı, kız ayaktaydı, bu ne anlama geliyor? arabadan birde para saçıyorlardı, şimdiden teşekkür ederim, iyi gunler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir