Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı At Görmek

Rüyada kırmızı at neyi gösterir?

Rüyamda iki kişiyiz, halam ve ben bir yolda yürüyoruz, sanki çöl kurak sıcak ve hiç insan yok, birden bire 4 nala koşan kırmızı atlar geliyor, üzerimize doğru, nereye saklanacağımızı şaşırıyorum ki etrafıma bakıyorum bir süre sonra kendimi yalnız hatırlıyorum, her taraftan geliyorlar, o kadar hızlılar ki şimdi ne olacak bana diye düşünmeye kalmadan büyük bir okul bahçesine atıyorum kendimi.

Tam eğiliyorum birden bire bir deve koşuyor üzerime doğru, hayatımda hiç bu kadar hızlı koşan bir deve görmemiştim; o hengameyle uyanıyorum, bütün bunlar neye işaret acaba ? yorumlarsınız sevinirim.

Rüyada kırmızı at görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kırmızı at görmekRüyada kırmızı at, bir kızıl at görmek, yeni bir proje başlangıcında olduğunuzu ancak büyük hayalleriniz olan bu projenin sizin için kimi riskler içerdiğini, dikkatli olmanız gerektiğini simgeler. Rüyada kırmızı ata binmek, kızıl ata bindiğini görmek mutluluğa ulaşmak, murada ermek için zihninizi ne yapmanız gerektiğine odaklaştırmak, ilerisini düşünmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyanızda gördüğünüz deve ise sırtınızda çok fazla yük taşıdığınızı, daha gösterişsiz ve yalın olmanız gerektiğine işaret eder. Duygularını açıklamak ve serbest bırakmak yerine içinde tuttuğuna ve sakladığına işaret eder. Affetmeyi ve unutmayı öğrenmeniz gerektiğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada at görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kırmızı At Görmek” için 3 yanıt

selam, ben rüyamda kırmızı bir ata binmiştim, at hızla koşmaya başladı, ben attan yere düştüm, yorumlarınız için teşekkürler

ruyada askerler tarafından kovalanmak aynı zamanda kırmızı bir at yanımdan geçiyor, onu yakalayıp binmek isterken at kaçıyordu

Rüyamda kırmızı bir at beni annemin evinde kovalıyor bende ondan korkup kaçıyorum ve beni ısırmaya çalışıyor ama kurtuldum son anda ve aynı anda kayın babamı gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir