Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Aayakkabı Giymek

Rüyada kırmızı ayakkabı giydiğini görmek neye işarettir?

Merhabalar 27 yaşında bekar bir bayanım 2 yıldır bir ilişkim var. Rüyamda nişanım olduğunu görüyorum, üzerimde altın sarısı payetli bir elbise var, ayağımda başka bir ayakkabı vardı nişanlımdan kırmızı ayakkabı istiyorum ve ayağıma kırmızı ayakkabı giyiyorum, nişanlım dediğim kişiyi tanımıyorum şuan birlikte olduğum kişi değil.

Sonra nişanımda çok mutsuz oluyorum, çok az kişi geliyor ve nişandan kaçıyorum, ayakkabılarımla koşuyorum, bir alışveriş yerine giriyorum, orada kafasında tüylü bir taç olan bir kadınla karşılaşıyorum “ben de öyle yaptım, nişandan kaçtım” diyor, onun erkek kardeşi bana o anda aşık oluyor, gözlerime bakıyor bayağı bir heyecan yapıyoruz . Bu kadar hatırlıyorum yorumlarınıza teşekkür ederim

Rüyada kırmızı ayakkabı giymek nasıl yorumlanır?

Rüyada nişan görmeknişanlanmak, nişan töreni, nişanlandığını görmek, bekar için evlenmeye; evli için, yeni bir yaşam, yeni bir çevre anlamına gelir. Ancak nişandan kaçmanız evlilik konusunda bir olumsuz durumu ya da bir gecikmeyi işaret edebilir.

Rüyanızda nişanlınızda kırmızı ayakkabı istemeniz gerçek yaşamınızda duygusal bakımdan tutkulu bir yola girdiğinizi gösterirken kırmızı ayakkabı giymeniz sonunda istediğinize kavuşacağınızı temsil eder. Ancak rüyanızdaki diğer gelişmeler ilişkinizde kimi sıkıntılar yaşadığınızı, kafanızın bu konuda çok karışık olduğunu göstermektedir. Rüyada ayakkabı görmek sayfasında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Kırmızı Aayakkabı Giymek” için 2 yanıt

Rüyamda arkadaşım bir sürü ayakkabım olduğunu ama içlerinden kırmızı olan bir ayakkabıyı seçip onu giydiğimi “diğerlerini istemiyorum, bu oldu, ben sadece bunu giyeceğim” dediğimi görmüş anlamı nedir?

Ruyada yemyesil bir denizin üstünde cok büyük bir gemi var onun üstündeyim. Asagıda bir erkek var yüzünü göremyorum cok kucuk gorunuyor gemiden bakınca. Ayagımdaki kırmızı ayakkabıları çıkarıp gemiden deniz kenarındaki cocuga atıyorum. Sonra geminin içinde de dalgalı yeşil deniz var, yüzmeye baslıyorum. Cok dalgalı oldugu için akıntıya kendimi bırakmak daha mantıklı diyorum daha rahat yüzerim diyorum, tesekkurler. 24, Kadın, Bekar, aşçı yardımcısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir