Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Görmek

Rüyada kırmızı ayakkabı görmek neye işarettir?

Rüyamda nişanlım önde ben arkadan gidiyorum sonra onu durakta görüyorum, aynı otobüse bineceğiz ama ben duvara çıkıyorum, oradan yapı gibi bir yere giriyorum ama nişanlım yok. Sonra bir tane mezar görüyorum mezarda iki kadın bekliyor, sonra bana “mezarın altında bir kutu var, ne kutusu” diye sorduğumda oda “altta bebek mezarı” diyorlar.

Tabutu açıyorlar, kırmızı ayakkabıları vardı, bir bebek ama bebek canlı, “neden koydunuz oraya” diyorum, “ölmek üzere” diyorlar, bakıyorum bebek kusuyor, halsiz, bitkin bir halde çocuk. Sonra kocaman bir yatak var, diğer odada oraya oturuyorum ama yatağın ucunda mezar var iki kişilik, sonra nişanlım geliyor beni oradan çıkarıyor, kendiyle birlikte çıkıyoruz, bu ne anlama geliyor.

Rüyada kırmızı ayakkabı görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya içinizde çocuksu saflık, temizlikle birlikte düşünmeden hareket etme huyunuz olduğunu ve bunun zaman zaman sıkıntısını çektiğinizi ve böyle davranmaya devam ederseniz çekmeye devam edeceğinizi simgelemektedir.

Rüyada kırmızı ayakkabı giymek, kırmızı ayakkabı giydiğini veya giyen birini görmek Gerçek yaşamınızda duygusal bakımdan tutkulu bir yola girdiğinizi ve sonunda istediğinize kavuşacağınızı temsil eder.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kırmızı Ayakkabı Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kırmızı tek ayakkabı görmek
Çimde piknik gibi örtü üzerinde oturuyoruz küçük oğlum, onun arkadaşı ve kızım, konuşuyoruz alışveriş ve harcamalardan doğrusu ve yanlışı kızımın veya benim elimdeki kırmızı renkte bot modeli tek ayakkabı yeni. Kahvaltılıklar ve yiyecekler peynir de var, etraf her yer temiz ve insanlar da var. Bu rüyanın izahı ne demektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir