Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Bavul Görmek

Rüyada kırmızı bavul görmek ne demektir?

Rüyamda biri ile birlikte asansöre bindik. Asansör 3 kapılıydı ve içi genişti. Kapılardan biri solda, biri önde ve biri de arkadaydı. Nereden bindiğimi hatırlamıyorum. Asansörle 2.kata yukarı çıkacaktık. Asansör 2.kata vardı. Ama durmadı ve 6.kata çıktı.

Sonra oradan bir kız bindi ve bana bir tane elime kırmızı renkli, büyük bavul verdi ve sonra çıkıp gitti. Rüyada böyle bitti. Teşekkürler. Gönderen Muhammed.

Rüyada kırmızı bavul görmek nasıl yorumlanır?

Muhammed Merhaba, rüyada asansör görmek geniş rızka, yükselmeye, büyümeye işarettir. Rüyasında asansör gören çok yakın birisinden maddi destek görür, rahata erer. Rüyada asansöre binmek, başarının işaretidir. Asansöre bindiğini görmek iş hayatınızda yükselecek, bol miktarda para kazanacaksınız anlamını taşır. Asansör ile yukarı çıkmak, Rüyada asansör ile yukarıya çıktığını görmek, huzur, sağlık, mutluluk, bol kazanç işaretidir. Asansörün 2. katta durmayıp sizi 6. kata çıkarması, gerçek hayatınızda kontrolünüz dışında gelişecek kimi olayların sizi huzur, sağlık, mutluluk, bol kazanca ulaştıracağını simgeleyen güzel bir olaydır.

Rüyanızdaki bavullu bölüm ise arkadaşlık, sevgili veya özel ilişkilerinizde tehlikeli bir durum ya da bir hayal kırıklığı yaşayabileceğinizi simgeleyebilir.

Rüyanın unsurları: asansör, asansöre binmek, asansorle yukarı çıkmak, kırmızı bavul, büyük bavul. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asansör görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kırmızı Bavul Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda bahçede duran büyük yeni içi boş bordo renk bir bavulu eşimle birlikte alıp yeni taşındığımız evin içine getirdik. ev çok dağınıktı ve geceydi. sonra bahçe kapısını kilitleyip odaya geçtim. bu ne anlama geliyor acaba yorum yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Arkamdan dedikodu yapan ve bazı olumsuzluklar ile karşılaşmama sebep olan, aynı yerde çalıştığım kişiyi kırmızı bir bavulu sol eliyle götürürken arkasından gördüm

Gördüğünüz rüya o kişi hakkında tehlike işareti vermekte, ona karşı daha dikkatli olmak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir