Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Bir Yanan Mum Görmek

Rüyada kırmızı bir yanan mum  neye işarettir?

Rüyamda eski zamanda giyilen bordo renkli elbiseli bir kadının elinde yandıkça erimekte ve yavaş yavaş küçülmekte olan kırmızı bir mum gördüm. Bana doğru onu tutuyordu. Kırmızı bir yanan mum görmek ne demek acaba?

Kimden: RosalinSwan
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Düz
Anahtar kelimeler: Kırmızı bir yanan mum

Rüyada bir yanan kırmızı mum görmek nasıl yorumlanır?

Yanan mum görmek akıl, aydınlanma, uyanış ve kendini aramayı ifade eder. Bakınız mum rüya tabiri sayfası. Rüyanız bir kadın sayesinde bir aydınlanma yaşayacağınızı ve unun sizde bir heyecan uyandıracağını simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mum görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kırmızı Bir Yanan Mum Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kırmızı mumlarla donatılmış masa görmek
Rüyamda daha önce hiç gitmediğim bir tatil yerinde, deniz kenarında sevgilimle denizin içinde kırmızı mumlarla donatılmış bir masa var ve masanın üzerinde de çok güzel meyvelerin olduğu bir tabak var. Biz o masaya kumsaldan tanıdıkların içinden geçerek gidiyoruz el ele yürüyoruz, etrafta tanıdıklar var, farklı şehirlerde yaşayan arkadaşları ahbapları, tanıdık simaları görüyorum. Biz onların arasından geçiyoruz.Bizim için düzenlenen bir organizasyon var sanki, bizim için gelmişler.Bu ne demek?
37, Erkek, Bekar, Çalışıyor, mutlu aşık,

Mehmet merhaba,
Görmüş olduğun rüya şu anda bir yorgunluk içinde olduğunu ve dinlendikten sonra aklını da kullanarak hedeflerine giden yolda emin adımlarla ilerleyeceğini, çevrenizdeki güvendiğiniz kişilerin söylediklerine kulak asarak huzur, mutluluk dolu günlere kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir